"Szybko, sprawnie i co najważniejsze wiedział co czyni i mówi a wbrew pozorom nie zawsze u mechaników idzie to w parzę :]",
Paweł L, VW Passat kombi, 2005
"Jestem bardzo zadowolony po wizycie w warsztacie. Obsługa bardzo profesjonalna. Wymiana oleju oraz filtrów bardzo szybka i w przyzwoitej cenie. Dodatkowo zrobiono przegląd auta po którym otrzymałem informację, na temat ewentualnych napraw , które będą jeszcze konieczne do zrobienie. ",
Marcin, Nissan Qashqai