"Gorąco polecam. Umawiać trzeba się co najmniej tydzień do przodu, ale do fachowców tak musi być. Jestem bardzo zadowolony a cena jak najbardziej do przyjęcia. pozdrawiam ",
zadowolony
"Miła obsługa, "mechanik zna się na rzeczy", dokładnie wyjaśnia co dolega naszemu autku i proponuje najkorzystniejsze dla Klienta rozwiązania",
Kl3oo, Peueot 307
"Różni "fachowcy" grzebali a ja płaciłem lecz było co raz gorzej. Tu mi pomogli. ",
mietek607, Nissan Maxima, Renault Laguna
"Szybko i profesjonalnie. Wszystko zrobione tak jak należy.",
Paweł, IVECO DAILY 55C15