"Polecam! Naprawdę rzetelny zakład, miła i konkretną obsługa, goście znają się na swojej robocie. Szybko, solidnie i w przystępnych cenach!",
Dawid
"W tutejszym serwisie naprawiałam Opla Meriva. Uszkodzenia w moim samochodzie zostały szybko zdiagnozowane i błyskawicznie naprawione.
NAJLEPSZY SERWIS, GODNY POLECENIA!",
BASIA
Serwisy Grupy KIM należą do najlepiej ocenianych i najczęściej polecanych w regionie. Oddając pod naszą opiekę swój samochód, macie Państwo pewność najwyższego standardu wykonania usługi oraz niezwykle fachowej i pomocnej obsługi. Nasi...
"Auto naprawione fachowo, koszt naprawy mimo uzgodnionej kwoty niższy. Polecam ten warsztat wszystkim którzy szukają solidnego mechanika. ",
mundek k., audi a4
"Zdecydowanie najlepszy warsztat. Profesjonalny sprzęt i najwyższa jakość uslugi",
Darek, Hyundai ix35
"Polecam. Pan hobbysta, pojawiający się problem jest dla niego wyzwaniem. Solidny, punktualny, terminowy, słowny, bardzo dobry fachowiec. W sumie przy tym wszystkim stosunkowo tani.",
Alek, Suzuki Swift
Auto Serwis Gędek s.c. Zbigniew i Michał Gędek
kard. Stefana Wyszyńskiego 160, Śródmieście, Gorzów Wielkopolski
Poniedziałek - Piątek 8.00 - 17.00 Sobota 8.00 - 14.00 Serdecznie Zapraszamy
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dlaczego żarówki ledowe cały czas migają światłem pulsacyjnym nawet kiedy są wyłączone ?
Peugeot 107 2012 .Światła dzienne. Kupiłem go z światłami dziennymi tak podłączonymi że włączają się automatycznie światła mijania po odpaleniu silnika. Chcę się tego pozbyć i założyć LED drl ale nie wiem gdzie szukać dotychczasowego podłączenia .Nie ma żadnego modułu który by można rozłączyć...
Witam. Mam problem z światłami stopu w Ford Focus MK2 2006 1.6 B. Światła nie świecą po wciśnięciu pedały hamulca gdy mam włączone światła dzienne, jedno nie działa z drugim. Żarówki nowe ( w żarówkach świeci tylko dłuższy zarnik w obu przypadkach: światła dzienne, hamulec), czujnik przy pedale...
witam mam pytanie Mazda cx5 jedno swiatlo ledowe jazdy dziennej swieci bardzo slabo ledwo go mozna zauwarzyc i jeszcze w dodatku troche mruga auto jest juz po gwarancji i nie wiem na jaki wydatek mam sie przygotowac? Wdzieczny bym byl za jakies porady Pozdrawiam wszystkich i z gory dziekuje