"Panowie z warsztatu zajeli sie naprawa mojego samochodu zgodnie z umowionym wczesniej terminem. Przed naprawa dostalam wycene wiec wszystkie koszty byly mi znane. Milym zaskoczeniem byl wyglad samochodu w momencie odbioru, samochod umyty i posprzatany w srodku - brawo tak trzymac panowie",
gocha