"Polecam warsztat,cena, szybkosć wykonania na dobrym poziomie.Napewno tam wrócę",
marq, opel astra f
"Byłem u nich i jestem bardzo zadowolony z usługi i serwisu, turbina po 10.000 km hula wspaniale i nie mam żadnych zastrzeżeń. POLECAM",
zbyszek, mazda 6
Zakład zajmuje się głownie serwisem wulkanizacyjnym samochodów cięzarowych, autobusów a także osobowych i dostawczych. Zajmujemy się również mechaniką pojazdową samochodów osobowych i dostawczych, Usługi wykonywane w tym zakresie to ...