"Dobrze wiemy jak mechanicy traktują kobiety gdy ta przyjdzie do warsztatu i mówi że coś klekocze. Na szczęście tutaj się nie spotkałam z krztwymi spojrzeniami czy śmiechem. Obsługa bardzo miła, profesjonalna, wszystko zostało mi wytłumaczenie w przejrzysty sposób.
Co do naprawy samochodu czas oczekiwania fenomenalny w porównaniu do...",
Kar0lcia
"Usługa została przeprowadzona sprawnie. Bez zbędnego czekania.",
Greg, Defender 110, 2.2 TDCI, 2012
"Polecam. Właściciel konkretny i rzeczowy, podejście indywidualne, w poszukiwaniu najlepszego rozwiązania. Czas naprawy błyskawiczny, bardzo dobry kontakt. Niestety, umówić się na wizytę jest ciężko z powodu napiętych terminów u p. Piotra, oczywiście świadczy to o bardzo dobrej jakości zakładu ale chciałoby się szybciej ;)",
Mario, Peugeot 406