"Na razie wymieniłem olej, ale mam przeczucie, że to będzie dobry warsztat. Szef sympatyczny i kompetentny. W trakcie wymiany wycenił mi kolejną naprawę ( dwumasa) w całkiem przyzwoitych pieniądzach. Trzymam kciuki PS. oprocz rajdówek, prawdopodobnie pasjonat Citroenów",
Danek, Citroen C5
"Bardzo solidna ekipa ! ! !
Porządny warsztat, już po samej rozmowie człowiek wie że trafil do mechaników z prawdziwego zdarzenia, a nie do wymieniaczy części zamiennych.
Poziom usługi na bardzo wysokim poziomie, wszystko elegancko i cierpliwie wytłumaczone w przyswajalnym dla laika języku. Sprawnie i terminowo, bez żadnego naciągania.
Jak mi...",
Konrad, Lexus IS200