"Warsztat godny polecenia. Panowie fachowo i rzetelnie podchodzą do swojej pracy. Dbają o klienta. Serdecznie polecam ",
Math, Mercedes, Honda, Opel
"Polecam , 100% zadowolenia, zawsze wożę do nich swoje samochody, serwisujemy tam również firmówki po gwarancji.
Zawsze bezproblemowo.",
rafal, peugeot 206
"Jestem bardzo zadowolony z naprawy mojego samochodu, Pan Marcin przed naprawą wszystko mi wyjaśnił podał co będzie naprawiane ile to będzie kosztowało itd. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Jeśli będę musiał korzystać to tylko z usług tego warsztatu i na pewno będę polecał.",
Mateusz, Peugeot 307
"Po raz kolejny dobrze wykonana obsługa.
Serwis na najwyższym poziomie.
Polecam.",
Paweł
"Serdecznie polecam ten zakład. Usługa wykonana bardzo szybko i sprawnie. Zaoszczędziłam dużo pieniędzy, bo w poprzednim warsztacie chcieli mi cały silnik wymieniać, a to była drobnostka za 120 zł. Gorąco polecam. ",
Diana, Ford focus
"Warsztat spoko - jesli chodzi o cene to nie odbiegaja znaczaco od innych ale za to potrafia wykonac profesjonalnie naprawe. Nigdy nie mialam reklamacji a w wielu przypadkach ratowali mi zycie ;). Majster spoko zawsze doradzi i pomorze. Pozdrawiam",
Miszek
"Jestem klientem tego serwisu od lat i polecam w 100%, pełen profesjonalizm.",
GRUBY, BMW X6
"robią dobrze i widać że warsztat rośnie w siłę cały plac zawalony autami . Ciężki wjazd ale mechanicy zawsze pomagają i widać że chcą pomóc !!! Polecam 100 %..",
kika, Suzuki swift
"WITAM WSZYSTKICH NAPRAWIAJĄ SAMOCHODY PRAWIE ZAWSZE W TYM SAMYM DNIU, ZAWSZE DZWONIĄ I PODAJĄ KOSZT NAPRAWY,NIE NAPRAWIAJĄ BEZ KONSULTACJI Z KLIENTEM A TO BARDZO WAŻNE,STALI KLIENCJI SĄ DLA NICH BARDZO WAŻNI!!! KIEDYŚ ZOSTAL PO PRACY W SOBOTĘ
ZARÓWNO BIURO JAK I MECHANIK ŻEBYM MÓGŁ WYJECHAĆ W TRASĘ. NIE MUSIELI NIE ZAPŁACIŁEM ZA TO NIC...",
ZBYSZEK, OPEL
"Od wielu lat korzystam z pomocy pana Marcina i zawsze jestem zadowolona ,autko zawsze porządnie zrobione i ceny przyzwoite .Żadnego oszustwa.Polecam wszystkim.",
Kasia
Zajmujemy się: - klimatyzacją - kompleksową naprawą i diagnostyką układów klimatyzacji, - mechaniką pojazdową, - diagnostyką komputerową, - ustawianiem zbieżności, - układami wydechowymi. Zapraszamy do naszego...
serwis tir. naprawy samochodów ciężarowych , naczep i maszyn budowlanych oraz samochodów specjalistycznych. diagnostyka komputerowa, regeneracja zacisków hamulcowych,naprawa skrzyni biegów, remonty silników bieżące i...
Wykonujemy bieżące naprawy, ogólne przeglądy stanu technicznego pojazdu, kompletny serwis klimatyzacji, wymiana i naprawa układu wydechowego, a ponadto wulkanizacja i sprzedaż opon nowych i używanych w atrakcyjnych cenach. Oprócz w/w usług na...
Pomagamy utrzymać Twój samochód w doskonałym stanie technicznym – od diagnostyki po kompleksową naprawę z gwarancją. Zarezerwuj termin wizyty już dziś i bądź pewny rzetelnie wykonanej naprawy samochodu.
"Natychmiastowe zdiagnozowanie usterki przykład:w stacyjce poodginały się jakieś blaszki ledwo co kręcił wystarczyło że powiedziałem o co chodzi i znalazł od razu usterkę,a w innych warsztatach chcieli rozbierać alternat.lub wymieniać akumulator,w innym warsztacie znowu jak zobaczył że japoniec to mnie wygonił.i wiele wiele innych. Auto doc. to...",
JUMBO, TOYOTA AVENSIS
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam. Jak wykasować kontrolkę ciśnienia w oponach w Toyota RAV 4- IV, 2014r. benzyna ? Kontrolka po uruchomieniu silnika przez minute mruga, a następnie świeci na stałe. Zmieniłem koła na zimówki i od tamtej pory nie mam pojęcia jak skasować. Próbowałem przyciskiem pod kierownicą, ale bez...
Po dość mocnym zahamowaniu zaświecił się komunikat (spadek ciśnienia w kołach ).Po zatrzymaniu samochodu i wizualnym obejrzeniu kół stwierdziłem że nie ma ubytku powietrza . Zgasiłem świecący się komunikat na wyświetlaczu radia. Po chwily zauważyłem że świeci się kontrolka przy na liczniku (nad...
dlaczego pali sie kontrolka ciśnienia opon , pomimo że wszystko jest w porzadku w skodzie citigo?
Dzień Dobry. mam Citroena C4 Grand Picasso. Wyświetla mi się alarm - uszkodzenie systemu kontroli powietrza w oponach. Gdzie mam się udać na naprawę? Do elektronika czy pana od kół?