"Jestem bardzo zadowolona z usług tego warsztatu.Zgłosiłam się w sprawie wymiany butli, której skończyła się ważność.Wszystko zostało wykonane szybko, profesjonalnie oraz w rozsądnej cenie.Auto przyjęte do warsztatu jeszcze tego samego dnia.Obsługa była uprzejma, rzetelnie wyjaśniła cały proces i zadbała o to, aby samochód był gotowy w ustalonym...",
Natalia, BMW 320
Firma P.W.M Cars świadczy kompleksowe usługi w zakresie mechaniki samochodowej na terenie Tomaszowa Mazowieckiego i powiatu tomaszowskiego. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z profilami działalności naszej firmy. mechanika...
"Zgadzam się z przedmówcą. Widać, że jest tam ktoś z kim teraz można konkretnie pogadać bo tego brakowało temu miejscu od dawna. Dzwoni i informuje o ew. opóźnieniach Gość z którym rozmawiałem zaskoczył mnie wiedzą na temat układu wtryskowego diesla. Wyczyścili mi wtryskiwacze i zaoszczędziłem sporo pieniędzy. ",
Marks, AUDI
"Fachowa i miła obsługa:)",
jkch, FORD
"Naprawa wykonana szybko i solidnie. Wymieniono łańcuch rozrządu i pompę oleju. Po naprawie wszystko działa jak należy jestem bardzo zadowolony. ",
Wojtek, Kia sorento2. 5 crd 2006rok
"Auto naprawione w 1 dzień. Inni mechanicy nawet nie wiedziało co z nim jest nie tak i czemu w kabinie śmierdzi paliwem.",
Ela, Opel Astra
"Od kilku lat korzystam z usług warsztatu i jestem bardzo zadowolony.Uczciwi,dokładni i konkretni.Polecam.",
trolutrolu, Opel
"Godny polecenia serwis! Znają się na rzeczy, mają przystępne terminy oraz dobre ceny. Wykonywałem już tam kilka napraw mniejszych większych i nigdy mnie nie zawiedli. Na pewno będę tam wracał i polecał Autocomplex Bosch Service dalej! ",
Piotr
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam pacjent to ford mondeo mk3 2.0 tdci 130km odpala tylko z plaka, gdy zapali już z plaka chodzi dobrze bez plaka nie chce odpalić
Witam. Mam następujący problem z fordem c maxem mk1 1.8 tdci 115 KM z 2010 roku. Mianowicie auto po rozgrzaniu( na zimno jest okej) dostaje czkawki, chodzi bardzo nierówno na biegu jałowym. Wymieniono dwa wtryski, ponieważ stwierdzono usterkę elektryczną wtryskiwaczy, nie rozwiązało to jednak...
Pół roku temu regeneracja wszystkich wtryskiwaczy. Teraz pojawił się problem z odpaleniem silnika zapala na ciepłym czy zimnym silniku dopiero po 3-5 obrotów silnika. Nawet gdy natychmiast startuje po zgaszeniu silnika. Czujnik pozycji wałka wymieniony na oryginał dalej to samo.
Dzień dobry Touran 2,0 tdi 2015 r z silnikiem CFHC Jak zimny to pali od strzału a im bardziej się rozgrzewa to odpalanie coraz z dłuzszym kręceniem było tak że nie odpalił musiałem mu podac plaka Marian
Nierówna praca silnika na wolnych obrotach z pewnością jest frustrująca, ale poza tym może prowadzić do poważnych usterek. Za ciężką i nierówną pracę odpowiadać mogą niedrożne wtryskiwacze paliwa,...