"Naprawdę fachowa i miła obsługa.
Wymieniałem opony, osłonę pod silnik,przegub zewnętrzny.
Kilka miesięcy temu naprawiałem wyciek oleju.
Warsztat godny polecenia. Ceny za usługi rozsądne.
",
Marek, Opel Insignia 2.0 CDTI
"Co się udało zostało, naprawione. Wskazano również co trzeba jeszcze naprawić w najbliższym czasie. Bardzo polecam. ",
Małgorzata, Opel Meriva-A 1, 6 2005
"Auto zostało naprawione bardzo szybko i solidnie, w poprzednich warsztatach wymieniany był przepływomierz powietrza, stwierdzono również awarie 4 pompowtryskiwaczy, które również zostały wymienione.Auto dalej pracowało nie poprawnie, trafiając do serwisu fasty usterka została odrazu zlokalizowana, blednie ustawiony pasek rozrządu, na kole...",
siwy2731, audi a4 b6
"Serdecznie polecam . Autko to audi a6 c6 2.0TDI 140km z 2006r . Autko ciężko odplalo , oraz wolno kręciło, szybka diagnostyka akumulatora oraz wszelkich usterek okazało się że akumulator nie ma już swojej faktycznej mocy ( wszystko widoczne na druku ) niestety jeden z 4 pompowtryskiwaczy nie domagał. Po regeneracji wszystko śmiga aż miło Autko...",
Audi, Audi A6 C6
"Przyjemna obsługa, rzetelność w wykonaniu, wytłumaczenie korzystania z pojazdu po jego naprawie i pomoc w ewentualnych problemach. Regeneracja pompy, przekładni itd.",
roymakkal, Opel astra III H 1.6
"Punktualnie, szybko w/g mnie niedrogo. Polecam wszystkim .",
Krzysztof , Toyota Awensis 150 km benzyna 2012
"Naprawiali mi skrzynię biegów. Robota wykonana fachowo. Cenowo tez całkiem znośnie i do tego wszystko zrobione dość szybko.",
Kamil
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18 sobota 8-14 Serwis znajduję się zaraz za restałracją McDonald's Zapraszamy !!!
Firma garaż.com.pl powstała w 2007 roku. Zajmujemy się ogólnie zwanę mechaniką samochodową. Nasz serwis świadczy wszelkiego rodzaju usługi związanea motoryzacyjną tj mechanikę, elektrykę, klimatyzację itd Zapraszamy serdecznie
Firma Serwis Diesel sp. z o.o. jest warsztatem dostarczającym usługi w branży motoryzacyjnej, a w szczególności w wąskiej jej dziedzinie jaką są naprawy układów paliwowych silników diesla. W firmie pracuje pięć osób, dzięki czemu nasze...
"Pełna profeska. Biuro jak i zakład na 6+. Koszt części jak i usługi na bieżąco informowane klientowi. POLECAM!!!!!!!!!!!!",
Karol$, Renault
Warsztat samochody w którym wykonujemy usługi mechaniczne typu : wymiany sprzęgła, wymiany rozrządów i wiele wiele innych Wykonujemy także usługi wulkanizacyjne Także serwisujemy układy klimatyzacji
"Dziś po raz kolejny panowie spisali się na medal. W piątek odebrałem auto po mega serwisie, a dzis jestem już w Chorwacji! Dziękuje i oby każdy serwis miał takie zaangażowanie.",
Kamil, Alfa Romeo / Stelvio
"Polecam !!!! Super, szybko,sprawnie,profesjonalne podejscie.",
Chevrolet spark, Chevrolet Spark
"Jadąc pierwszy raz do warsztatu zastałem w pełni profesjonalne podejście do nagłej potrzeby auta mojej żony. Szybko, sprawnie i przede wszystkim dokładnie za rozsądną cenę. Zapisałem i z chęcią skorzystam jeszcze raz jeśli zajdzie taka potrzeba.",
Mariusz
"Miałem dość mało komfortowy problem, mianowicie w kabinie samochodu był wyczuwalny intensywny zapach spalin, byłem w innym serwisie i zaproponowano mi wymianę uszczelki kolektora wydechowego która rzekomo była nieszczelna :) W tym serwisie okazało się że po prostu poluzowała się opaska przy turbinie. Jak nie trudno się domyśleć naprawa wyszła...",
mateo549, BMW
"Polecam warsztat Auto- Krzych, pacjent Volvo S60 wyciek paliwa. Usterka zdiagnozowana szybko i naprawiona bardzo dobrze . Szczególne podziękowania dla żony pana Krzysztofa bez niej było by ciężko. Miło i w dobrej cenie.
",
Przemysław, Volvo S60
"Szeroki wachlarz usług. Dobre ceny. Dogodnie umówiłem się na wizytę. Obsługa wzorowa. Jakość wykonania usługi na wysokim poziomie. Polecam na 100%. Bedę korzystał z tego punktu",
Marcin Dąbrowski
"Posiadam Qashqaia miałem problem z odpalaniem na ciepłym i na zimnym i gasł w czasie jazdy stwierdzono u mnie uszkodzenie wtryskiwaczy warsztat powiedział że wyśle te wtryskiwacze do naprawy i tak zrobili naprawa miała kosztować 2400zł. Odebrałem auto było 2 dni dobrze pojechałem do warsztatu powiedzieli że wtryski są dobre a oni nie wiedzą co...",
adam, Nissan
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam pacjent to ford mondeo mk3 2.0 tdci 130km odpala tylko z plaka, gdy zapali już z plaka chodzi dobrze bez plaka nie chce odpalić
Witam. Mam następujący problem z fordem c maxem mk1 1.8 tdci 115 KM z 2010 roku. Mianowicie auto po rozgrzaniu( na zimno jest okej) dostaje czkawki, chodzi bardzo nierówno na biegu jałowym. Wymieniono dwa wtryski, ponieważ stwierdzono usterkę elektryczną wtryskiwaczy, nie rozwiązało to jednak...
Pół roku temu regeneracja wszystkich wtryskiwaczy. Teraz pojawił się problem z odpaleniem silnika zapala na ciepłym czy zimnym silniku dopiero po 3-5 obrotów silnika. Nawet gdy natychmiast startuje po zgaszeniu silnika. Czujnik pozycji wałka wymieniony na oryginał dalej to samo.
Dzień dobry Touran 2,0 tdi 2015 r z silnikiem CFHC Jak zimny to pali od strzału a im bardziej się rozgrzewa to odpalanie coraz z dłuzszym kręceniem było tak że nie odpalił musiałem mu podac plaka Marian
Nierówna praca silnika na wolnych obrotach z pewnością jest frustrująca, ale poza tym może prowadzić do poważnych usterek. Za ciężką i nierówną pracę odpowiadać mogą niedrożne wtryskiwacze paliwa,...