"Baaardzo duży pozytyw.
Samochód naprawiony dobrze i tanio.
W dodatku świetny kontakt z klientem i dopasowanie się do jego potrzeb.",
aleks
"Serwis godny polecenia",
KAROL
"ja bylem z golfikiem 4 falowaly mi obroty gosciu zajrzal pod maske sekund 5 i wyczil problem koszt 0 zl full serwis a dwa gosciu spoko kolo znajocy sie na rzeczy dzielnica czarna huta ",
wwertyk
"Panowie szybko naprawili mi zawieszenie. Polecam i Pozdrawiam ",
Kris, VW Golf V
"Polecam wpaść okresowo na diagnostykę na ścieżkę. Koszt bardzo fajny w porównaniu do poświęconego czasu i informacji zwrotnych na temat stanu technicznego samochodu.
Przyszłe naprawy bez wahania będę robić właśnie tutaj. ",
Gos