"Moja kolejna wizyta w tym warsztacie i czas na zasłużoną opinie. Podobnie jak podczas wcześniejszych wizyt i tym razem wszystko poszło sprawnie, usterka została szybko zdiagnozowana a naprawa wykonana w ekspresowym tempie. Jestem bardzo zadowolony i z całą pewnością będą tu wracał, a Wam wszystkim polecam ten warsztat. Fachowość i uczciwość...",
Piotr, Renault Trafic
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, lakier w samochodzie mam już trochę wyblakły, i chciałbym jakoś odnowić samochód. Myślałem o oklejeniu samochodu kolorową folią. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na ten temat? Jak z wytrzymałością takiej folii, odpornością na warunki atmosferyczne? Cena jest nieporównywalnie mniejsza w...