Moja firma spwecjalizuje się w naprawach i montażu ogrzewań postojowych firm webasto eberspacher truma.Posiadamy wszystkie częsci do napraw standartowych typów ogrzewań.Firma czynna pon. piątek w godz 8 do16
Jesteśmy prężnie działającą firmą zajmującą się elektroniką, elektromechaniką oraz elektryką samochodową. Świadczymy usługi dla szerokiej grupy odbiorców. Naszymi klientami są klienci indywidualni, jak i duże ogólnopolskie firmy. Jesteśmy grupą...
"Serdecznie polecam ten warsztat samochodowy. Sprawdzałem samochód przed zakupem. W piątek telefon, w sobotę wizyta. Pełna profesjonalna diagnostyka samochodu. Frontem do klienta od samego wejścia. (Gorąca kawa w chłodny dzień na plus). Jak dokładnie sprawdzić samochód, to tylko w tym miejscu. Doskonała baza jeśli chodzi o sprzęt...",
Tomek, Skoda Rapid
"Profesjonalnie i miło. Polecam warsztat samochodowy Swatek w Grudziądzu. ",
Hania, Kia Carens
"Szybko, sprawnie i na czas. Poradzą z każdym problemem. Szukałem pewnego warsztatu i jestem zadowolony że taki znalazłem. Gorąco polecam
",
Miro, Mondeo
"Bardzo dobry warsztat. Widać, że znają się na swojej robocie. Miła obsługa. Jezeli chodzi o koszty, to są akceptowalne.",
Jan Derbin Grudziadz, Ford Mondeo mk4
Warsztat czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8,00-17,00 soboty 9,00-15,00
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Mam vw touran 2010, chodzi o webasto dogrzewanie nie odpala ponoć ukĺad sterowania padł czy idzie to zrobić w miare przystepnych cenach, na tabliczce 1K0010375R. Czy raczej nie opłaca sie naprawiać i trzeba nowy piec? I czy kazdy idzie wsadzić?
Witam. Passat b6 2.0tdi 170 2008r. Webasto załącza, zacznie huczeć, pusci dymek, zacznie pstrykac i zgasnie, a nawiewy wewnetrzne nadal chodzą. prosze o jakies podpowiedzi
Kto wie jaki akumulator (dodatkowy w bagażniku) do webasto ma być w VW passat b6 2.0 tdi 2007 r.?
Mam ogrzewanie postojowe w passat b5 lift ,problem jest taki słychać jak się załącza widać że dym idzie z rury i po chwili cisza i nic dalej nie dzieje .Proszę o radę co mam dalej zarobić