Naprawa wyświetlaczy samochodowych Olsztyn

Filtry

  • "Świetni spece od aut gazu - jeździłem po 3 innych 'fachowców' w Olsztynie, którzy nie mogli mi wyregulować instalacji. W tym warsztaacie na miejscu elegancko wszystko zostało wyregulowane pod komputerem. Teraz jeżdżę tu także na naprawy mechaniczne, wymiany oleju a także co pół roku na wymianę opon - śmiało polecam!",
    Marian

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
  • Promowany

    "Bardzo dobry nowy serwis na mapie Olsztyna. Widac ze Panowie znaja sie na rzeczy",
    Adam, Opel

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
  • PIOTREX SP Z O.O.

    Modrzewiowa, 6,  Wójtowo,  Olsztyn

    ******   5.3  (29 opinii)

    "Spóźnione ale serdeczne podziękowania za pomoc! Kilka miesięcy temu szukałem zakładu blacharskiego do naprawy mojego kamerą (VW T6), Był to okres gdy wszystkie warsztaty miały terminy na 2-3 miesiące na przód. Po wielu nieudanych próbach skontaktowałem się z firmą Piotrex w Olsztynie. Szybko rozmowa telefoniczna: to proszę niech Pan...",
    Piotr, VW t6

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
  • Promowany

    "Szybko, sprawnie i bardzo dokładnie. Każdemu polecam. Indywidualne podejście do klienta i sprawy. Profesjonalnie i bardzo miło. ",
    Katarzyna , Renault Clio

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
  • "Usługa wykonana profesjonalnie ,szybko, wszystko dziala perfekcyjnie polecam warsztat",
    Jarek, Wolksvagen jetta 1,6 tdi

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
Nie znalazłeś wizytówki swojego warsztatu? Utwórz go teraz »

Porady mechaników

Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.

ZAPYTAJ MECHANIKA

peugeot 3008 1.6 diesel 2010 r: wskaźnik spalania skacze

peugeot 3008 z 2010 r 1.6 diesel wskaźnik spalania skacze jak chce na przykład 2 l 20 l 500 l1000 li tak dalej szybkoś nie ma znaczenia.

Odpowiedzi (1)

VW GOLF 4 TDI, GTI, ROK 1999: WYŚWIETLACZ FIS

Witam. Posiadam golfa 4 TDI, GTI z 1999 roku. Problem to wyświetlacz, tzw FIS. Po nagrzaniu nic nie widać na wyświetlaczu. Zatem proszę o informację czy jest możliwość naprawienia i jakie koszty tej naprawy.

Odpowiedzi (2)

Opel insignia 2009: Wyswietlacz opel insignia

Opel insignia wyswietlacz navigacji jest albo niebieski albo caly bialy. Co się mogło stać?

Odpowiedzi (1)

Skoda fabia 2005: Wyświetlacz centralny

Po wymianie akumulatora wyświetlacz centralny nie działa .skoda 1,2 r05 ambiente

Odpowiedzi (1)