"Samochód oddany do kompleksowej naprawy / renowacji po kilkuletniej przerwie w eksploatacji.
I tak w kolejności:
Bardzo szybka reakcja na zlecenie i zabranie pojazdu na lawecie
Rewelacyjny kontakt z właścicielem warsztatu
Naprawa / renowacja przeprowadzona rzetelnie i z pełną informacją dla klienta
Warsztat prowadzi właściciel którego...",
Saab, Saab 9-3
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
peugeot 3008 z 2010 r 1.6 diesel wskaźnik spalania skacze jak chce na przykład 2 l 20 l 500 l1000 li tak dalej szybkoś nie ma znaczenia.
Witam. Posiadam golfa 4 TDI, GTI z 1999 roku. Problem to wyświetlacz, tzw FIS. Po nagrzaniu nic nie widać na wyświetlaczu. Zatem proszę o informację czy jest możliwość naprawienia i jakie koszty tej naprawy.
Opel insignia wyswietlacz navigacji jest albo niebieski albo caly bialy. Co się mogło stać?
Po wymianie akumulatora wyświetlacz centralny nie działa .skoda 1,2 r05 ambiente