Naprawa wyświetlaczy samochodowych Gdańsk Sopot Gdynia

Filtry

  • "Samochód oddany do kompleksowej naprawy / renowacji po kilkuletniej przerwie w eksploatacji. I tak w kolejności: Bardzo szybka reakcja na zlecenie i zabranie pojazdu na lawecie Rewelacyjny kontakt z właścicielem warsztatu Naprawa / renowacja przeprowadzona rzetelnie i z pełną informacją dla klienta Warsztat prowadzi właściciel którego...",
    Saab, Saab 9-3

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
Nie znalazłeś wizytówki swojego warsztatu? Utwórz go teraz »
<>

Porady mechaników

Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.

ZAPYTAJ MECHANIKA

peugeot 3008 1.6 diesel 2010 r: wskaźnik spalania skacze

peugeot 3008 z 2010 r 1.6 diesel wskaźnik spalania skacze jak chce na przykład 2 l 20 l 500 l1000 li tak dalej szybkoś nie ma znaczenia.

Odpowiedzi (1)

VW GOLF 4 TDI, GTI, ROK 1999: WYŚWIETLACZ FIS

Witam. Posiadam golfa 4 TDI, GTI z 1999 roku. Problem to wyświetlacz, tzw FIS. Po nagrzaniu nic nie widać na wyświetlaczu. Zatem proszę o informację czy jest możliwość naprawienia i jakie koszty tej naprawy.

Odpowiedzi (2)

Opel insignia 2009: Wyswietlacz opel insignia

Opel insignia wyswietlacz navigacji jest albo niebieski albo caly bialy. Co się mogło stać?

Odpowiedzi (1)

Skoda fabia 2005: Wyświetlacz centralny

Po wymianie akumulatora wyświetlacz centralny nie działa .skoda 1,2 r05 ambiente

Odpowiedzi (1)