"Świetny zakład. Szybka i profesjonalna naprawa.",
Marek
"Warsztat godny polecenia,nie było takiego przypadku żeby nie udało się usunąć usterki której nie mogli zdiagnozować inni mechanicy,od kiedy warsztat się otworzył jezdziłem tam rożnymi autami i zawsze byłem zadowolony,pozdrawiam pana Tomka i załoge. ",
DANY, audi a6 2.4, mercedes c180
"Warsztat godny polecenia,nie było takiego przypadku żeby nie udało się usunąć usterki której nie mogli zdiagnozować inni mechanik.jezdziłem tam rożnymi autami i zawsze byłem zadowolony,pozdrawiam. Pana Łukasza dobry pracownik.",
audi a8, Audi
"Klient bezpodstawnie napisał o fakcie nie uznania gwarancji, ponieważ nie zgłosił się celem wyjaśnienia problemu. Nasz serwis jest szanującym się serwisem i nie zdarza się aby klient, który nas opuszcza był niezadowolony. Zawsze i w każdym przypadku dążymy do wykonania usługi celem zadowolenia klienta.
Klient zbyt pochopnie wyciągnął wnioski...",
Jarek
"Od kilku lat warsztat Państwa Lasoń serwisuje i myje nasze samochody firmowe i wszyscy u nas są zadowoleni. O wysokiej jakości serwisu niech świadczy fakt, że na naprawy trzeba się umawiać z wyprzedzeniem . Zrezygnowaliśmy z serwisów fabrycznych bo mechanicy firmy Lasoń zrobią dokładnie to samo za mniejsze pieniądze.
Polecamy wszystkim.",
Tomasz
"Świetny warsztat, super fachowcy. Korzystam od kilku lat i nie zawiodłam się.
Szczerze polecam.",
Małgorzata
"Polecam wszystkim usługi jakie oferuje euro car service. Fachowe podejście do tematu, szybko wykonane naprawy i serwis. Pan Tadeusz oprócz tego, że jest przemiłym człowiekiem jest rownież uczciwy!!! Będę tu wracać ;-)",
Beata
"Miałem stuki w zawieszeniu i dwóch znajomych polecało mi ten warsztat, przekonałem się sam, że warto :)
Profesjonalna obsługa, szybka i trafna diagnoza jak i czas naprawy. Usługa na najwyższym poziomie, ceny części dostosowane do portfela klienta. Płacąc za robociznę też nikt nie zbankrutuje :)
Ale najbardziej zaskoczyła mnie dbałość o...",
Raul, Opel Vectra B
"Jestem bardzo zadowolona z usług tego warsztatu, jeżdżę od dłuższego czasu, naprawy wykonane szybko i sprawnie,miła obsługa, panowie bardzo mili, dziś akurat był wydech naprawione ekspresowo, polecam ten warsztat.",
Iwona , Opel Astra
"Polecam jako jedyni skutecznie zdiagnozowali mi auto i usunęli usterkę Jaguar XF 4.2sc",
Maciek Wawa , Jaguar XF 4.2 SC
"Witam od lat oddaję do różnych napraw i serwisów swoje auto do tego serwisu chodzi o Audi A5 2012 rocznik jestem bardzo zadowolony z usług robię wszystko od a do z na pewno wrócę oby nie za prędko",
Damian, Audi
"Bardzo Konkretni ..zadowolenie z usługi Pozdrawiam.zaloge Krzysztof z Merc.GlK..biały usługa 15.06.2020...sp...Super polecam ",
Krzysztof, Mercedes
"Fachowiec na poziomie. Człowiek z pasją,wie co robi. Zna się na rzeczy.Serwisowałem nie jedno auto i nigdy się nie zawiodłem.Przystępne ceny . Polecam z czystym sumieniem.",
maro-j, Volkswagen Golf
"Bardzo miła, profesjonalna i szybka obsługa. Właściwy człowiek na właściwym miejscu!!!!",
Paulina, Kia Ceed
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam galaxy z 2010 diesel i od pewnego czasu czuć spaliny w kabinie. Co robić?
Po dodaniu gazu jak spadaja obroty przy tlumiku slychac jakby pierdzenie dodam ze auto jest nowe ma przejechane 400km ,jest to silnik 1.0 sce.jest to moje 1 nowe auto I jestem moze przewrazliwiony albo ten silniczek jest po prostu maly I tak ma albo musi sie tam wszystko jeszcze ulozyc, dzieki...
Honda Civic 1995 1.3 benzyna dzwiek wydechu nie wydobywa sie z rury tylko bezposrednio z pod spodu Auta
Tłukący o podłogę srodkowy tłumik opel corsa c 1.0 dzieje sie tak przy ruszaniu i zmianie biegow z 1 na 2 a z 2 na 3 to raz wali raz nie, jaka jest tego przyczyna? Bardzo prosze o pomoc
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...