"Kolejna naprawa mojej Foki i kolejny bardzo pozytywny komentarz.
Uszkodzenie łącznika stabilizatora ujawnione w poniedziałek, szybki telefon do Pana Bartosza i termin naprawy umówiony na następny dzień. Naprawa wykonana szybko i bezproblemowo, części już na mnie czekały.
Warsztat Pana Bartosza mogę polecić z czystym sumieniem.",
Piotr, Ford Focus MK1
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam.W moim Touranie po włączeniu ogrzewania szyby za chodzą paro ,ogrzewanie nie jest efektywne ,gdy włączę klimę para ustępuje,ale nadal nie jest za ciepło,czuję lekko słodki posmak.