"Nie raz korzystałem z pomocy warsztatu i mimo że mam kawałek z Gdyni by dojechać to gdy tylko zadzwonię podjeżdżam i usterki są naprawiane a nawet więcej bo jest dokładnie wyjaśniane co było powodem usterki i co trzeba robić na przyszłość by było ok.Zarowno właściciel jak i pracownicy pomocni w naprawie .Tak więc ,tak trzymać ,",
Hugon, Volkswagen
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam.W moim Touranie po włączeniu ogrzewania szyby za chodzą paro ,ogrzewanie nie jest efektywne ,gdy włączę klimę para ustępuje,ale nadal nie jest za ciepło,czuję lekko słodki posmak.