"Kolego Passat b5 , może za nim zaczniesz wypisywać bzdury, pomyśl jakie miałeś ubezpieczenie swojego samochodu i na jakie części użyte do naprawy wyraziła zgodę ubezpieczalnia. Jakie ubezpieczenie takie części a może chciałeś do 12 letniego trupa oryginały VW? Ja naprawiam tam swoje samochody i pół mojej rodziny. Warsztat i mechanicy są ok,...",
zibi
"Usługa wykonana profesjonalnie,szybko i fachowo - polecam.",
ROMAN
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Hej, Mam problem z wsteczny biegiem, chciałem szybko wbić wsteczny i nie da się to wbić tak jakby coś wyskoczyło ale przy samy lewarku, pozostałe biegi działają bez zarzutu. Z tym też nie było problemu do tej pory ... :):) co to może być? Jak mocno się docisnie ten wsteczny i trzyma lewarek...
Mam problem z manualną skrzynią biegów (GS6-45DZ) do BMW F30 320d z 2012 r. Problem został zdiagnozowany, a mianowicie do wymiany jest łożysko tej skrzyni no i oczywiście uszczelniacze. Problem w tym że mój poprzedni mechanik który próbował ją naprawić nie mógł dostać tego łożyska, bo...