"warsztat wykonuje bardzo solidną pracę, udzielił mi pełną informację na temat awarii w moim samochodzie, miałam możliwość wyboru części od najtańszych do tych drogich - więc jest to uczciwe, po naprawie dostałam gwarancję w razie jakiś problemów- BARDZO POLECAM TEN WARSZTAT- UWAŻAM ŻE WŁAŚCICIEL JEST UCZCIWY I RZETELNY.",
MYSZOLA, SEAT IBIZA
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam pytanie wybija mi czasem biegi. Czyli nie wchodzą może wiecie jaka jest przyczyna, z góry dziękuję za odpowiedź .