"Wiele warsztatów ogłasza się czego to nie mogą zrobić albo wymienić, w Alfacars Panowie poświęcili trochę czasu na zdiagnozowanie problemu i zrobili to dobrze a nie wymieniali na oślep jak to było w poprzedniem warsztacie. Wreszcie mam swój warsztat, polecam wszystkim.",
Wojtek, Passat
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, w mojej cordobie Vario 1.6 benzyna z roku 1999, mam problem ze skrzynią biegów, na zimnym silniku biegi wchodzą normalnie jak należy, po rozgrzaniu wchodzą ciężko, co to oznacza?
Witam w moim seat ibiza z 2000r jest problem z lewarkiem zmiany biegów ma luzy i ciężko wbić 3
Witam, jako że jestem świeżym kierowcą postanowiłem zadać pytanie na tej stronie. Jakiś czas temu pojawił się problem i około prędkości 60kmh pojawiał się hałas i wibracje w kabinie i ciężko powiedzieć skąd pochodził bo niosło po całym aucie. Powiedziano mi że to nowe opony lub zostały źle...