"Osobiście bardzo polecam ten warsztat, jeździłem po różnych (pseudo)mechanikach i tylko traciłem czas i pieniądze. Od ponad roku ja i moja cała rodzinka i znajomi serwisujemy się w Wąwolnicy,
wnioski:
-Naprawdę duża wiedza jeśli chodzi o diagnostykę, nie kręcą nie kombinują, może to może tamto...
-Bardzo umiarkowane ceny
-Warsztat mały...",
XTS, Audi a6 C5
VAG Tech Serwis Marcin Walukiewicz - wykonujemy naprawy bieżące i kompleksowe. Zapraszamy
W FUKS AutoGaz Strzelin zajmujemy się diagnostyką, elektroniką, mechaniką oraz montażem i serwisem instalacji LPG.
"Diagnostyka mojego opla przebiegła bardzo sprawnie. Już na drugi dzień mogłem cieszyć się sprawnym autkiem ",
klient
usuwanie filtra dpf, fap, korekta naprawa licznika w grupie VAG, mechanika pojazdowa, serwis motocykli. Okolice Strzelina.
"Bardzo profesjonalna obsługa. Widać, że znają się na rzeczy. Podczas serwisu BMW diagnoza usterki bezbłędnie. W innych serwisach poszukiwania co jeszcze A u tego Pana sprawdzenie i diagnoza usterki w kilka minut. Bardzo prosto i jasno potrafi wytłumaczyć co się zepsuło i co zostało naprawione. Ceny przystępne. Bardzo polecam.",
Ania, BMW
Bosch Car Service to nowoczesny warsztat samochodowy. Oferujemy kompleksowe usługi dla wszystkich marek samochodowych. Niektóre usługi wykonujemy "od ręki", dlatego prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia...
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
hyundai ix 35 1,6 benzyna przebieg 105 tys. Problemy z biegami jazda kilka dni bez problemu, raptem jadąc wybijam bieg w celu zmiany i nie wchodzi zaden, Trzeba zgasic silnik wtedy bieg wejdzie normalnie , tylko przy odpaleniu lekko szarpnie.
Problem jest w wbijaniu biegu pierwszego, drugiego i wstecznego. Raz biegi wchodzą dobrze, ale w większości jest duży opór, i wbijanie jest nieraz ze zgrzytem. Co może być przyczyną? proszę o pomoc
Witam posiadam i30 od 4 lat i w ostatnim czasie zaczyna być czasem problem z wrzucenie 1 i 5 biegu, a na 2 lubi haczyc... :/ Co robić z tą skrzynia? Nie stać mnie na nowsze auto, a póki co wiem na czym jeżdżę. Czy jest to opłacalne?