"bardzo miła obsługa, wszystko sprawnie i szybko zrobione, profesjonalne podejscie do kazdej marki samochodu ( sam servisuje tam 3 samochody ) ceny sa naprawde niskie jak na jakosc swiadczonych uslug.
z czystym sumieniem moge polecic ten warsztat osobom ktore cenią sobie profesjonalne i kompleksowe podejscie do samochodu.",
łódzianin, audi A4 - 2005r.
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, w mojej cordobie Vario 1.6 benzyna z roku 1999, mam problem ze skrzynią biegów, na zimnym silniku biegi wchodzą normalnie jak należy, po rozgrzaniu wchodzą ciężko, co to oznacza?
Witam w moim seat ibiza z 2000r jest problem z lewarkiem zmiany biegów ma luzy i ciężko wbić 3
Witam, jako że jestem świeżym kierowcą postanowiłem zadać pytanie na tej stronie. Jakiś czas temu pojawił się problem i około prędkości 60kmh pojawiał się hałas i wibracje w kabinie i ciężko powiedzieć skąd pochodził bo niosło po całym aucie. Powiedziano mi że to nowe opony lub zostały źle...