"Fachowo, kompleksowo, BEZ FUSZERKI, ,rzetelna firma, obsługa i naprawa! POLECAM w ciemno.
Miałem problem ze sterownością samochodu, zakupili części, wymienili i naprawili w bardzo przystępnej cenie. Jestem zadowolony z fachowości i obsługi i podejścia do klienta.
POLECAM, GWARANTUJE Dobrzy są!",
speot, Volkswagen Passat
"Zawsze wszystko na bardzo dobrym poziomie.
Profesjonalna obsługa zawsze doradzą co i jak zrobić, żeby minimalizować koszty. Usługi zawsze na czas zgodnie z umową. Polecam warsztat.",
Jerzy
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, w mojej cordobie Vario 1.6 benzyna z roku 1999, mam problem ze skrzynią biegów, na zimnym silniku biegi wchodzą normalnie jak należy, po rozgrzaniu wchodzą ciężko, co to oznacza?
Witam w moim seat ibiza z 2000r jest problem z lewarkiem zmiany biegów ma luzy i ciężko wbić 3
Witam, jako że jestem świeżym kierowcą postanowiłem zadać pytanie na tej stronie. Jakiś czas temu pojawił się problem i około prędkości 60kmh pojawiał się hałas i wibracje w kabinie i ciężko powiedzieć skąd pochodził bo niosło po całym aucie. Powiedziano mi że to nowe opony lub zostały źle...