"Szybko, sprawnie i fachowo . Młodzi energiczni ludzie z obsługi , dobre doradztwo . ",
Marek , Skoda Octavia 1.9 TDI 105 KM
Serwis samochodów osobowych i dostawczych. Szybko, solidnie i z pasją. Z ogromną przyjemnością przyjmiemy tez auta zabytkowe na biezącą obsługę i naprawy główne. Dla flot, stałych klientów bardzo atrakcyjne rabaty. Zajmujemy się tez skupem,...
PUK Serwis, to polska firma z doświadczeniem, oferująca szeroki wachlarz usług, m.in montaż blokad skrzyni biegów, diagnostykę komputerową, kontrolę elektroniki samochodowej, czy montaż instalacji gazowej. ...
"Gorąco polecam! Jako właścicielka "wiekowego" już auta zawsze mogę liczyć na sprawną obsługę, a co ważniejsze - skuteczną (!) naprawę. Do tego niskie ceny. Polecam!!!",
mgp, Fiat Cinquecento
"Wymieniam tutaj regularnie olej i robię przeglądy mechaniczne. To jest dobry warsztat. Wykonują usługę kompleksowo łącznie z zamawianiem nowych części i utylizacją starych. Jestem zadowolona z ich usług. Polecam",
Marta, Skoda Rapid
Warsztat samochodowy Check Off w Luboniu to miejsce, w którym każdy kierowca otrzyma kompleksową i fachową pomoc. Specjaliści z Check Off zajmują się zarówno codzienną obsługą pojazdów, jak i bardziej wymagającymi naprawami. W ofercie serwisu...
"W tym warsztacie naprawiałam skrzynie biegów do MINI . Dobra i konkretna obsługa na bieżąco informuje o rodzaju uszkodzenia,dołacza foto i kosztorys do akceptacji. Nareszcie auto jezdzi :)",
arla, Mini Cooper
"Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Polecam ten warsztat. Szybko wykonana geometria kół. ",
Dawid , Bmw e46
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
skoda roomter 2007 silnik 1.2 fsi mam problem z biegiem 2 i 4 wchodzą po drugim razie wymieniłem olej , wysprzeglik ,odpwietrzyłem sprzegło ,wyregulowałem biegi i dalej jest to samo .Czy trzeba bedzie wyciagacc skrzynie ?
Witam mam pytanie czy zostawienie auta na biegu (niesprawny ręczny) na wzniesieniu może psuć skrzynie biegów?
W mojej skodzie fabi 1.2 HTP z 2009 r bardzo słychać pracę skrzyni biegów- jest to po prostu takie wycie , czym niższy bieg tym głosniej słychać, co może być przyczyną?
Mam Skodę Roomster Scout rok 2008 1,9 TDI 105 km silnik bsw padła mi skrzynia JXZ jaka inna skrzynie mógłbym wstawić do tego silnika ?o jakich innych kodach mogę wstawić czy musi być taka sama?