"To Moja pierwsza wizyta w tym warsztacie, usterki zostały szybko zdiagnozowanie i naprawione
! Wstawiłem auto do warsztatu rano, po południu telefon -autko można już odebrać! Wielki pozytyw! ",
Marcin, BMW e90
"Od dziś znajdziesz nas również na facebook
https://www.facebook.com/autoklimanowicki/
zapraszamy",
Auto Klimatyzacja , Wszystkie
"fachowo, konkretnie, polecam usługi w ty warsztacie",
igor, nisan serena 1997 2,3D
"Warsztat wybrałem ze względu na bliską lokalizację. Realizowałem wymianę opon i ozonowanie z Grouponu. Umawiałem się telefonicznie. Bardzo szybko, sprawnie i profesjonalnie zostałem umówiony na wymianę opon. Kilka dni póżniej dzwoniłem, żeby umówić się na ozonowanie. Bez żadnego problemu druga usługa mogła być wykonana w tym samym terminie -...",
Trener, Ford Focus
"Auto miało problem ze wspomaganiem hamulca oraz falującymi obrotami. Skrócono mi wężyk od hamulca. Naprawa została wykonana szybko i sprawnie. Bardzo miła obsługa, chętnie udziela informacji i jest bardzo pomocna. ",
Katarzyna, Volkswagen Lupo 1.4
"bez zastrzeżeń, profesjonalnie i terminowo; polecam",
Włodzimierz, Volkswagen, Jetta, 1,4, 2017
"Jestem tu nie pierwszy raz auto zostawiam i wracam po naprawie zawsze mam wiedze na temat usterki i jestem swiadom za co place problemy nie wracaja co za tym idzie diagnoza jest wlasciwa a co do cen i diagnozy innych warsztatow w porownaniu ww jestem mega zadowolony komentaze kture czytm to albo jacys zazdrosni mechanicy albo fake nie...",
siiwy, mazda mitsubishi volvo saab peugeot mercedes renal
"Panowie znają się na tym co robią, rozwiązali nie jedną zagadkę w moich beemkach ;)
Ceny bardzo dobre. Polecam",
Mateusz, BMW E91
"Naprawa zawieszenia szybko bardzo solidnie bo bywałem i widziałem",
FLASH, Mercedes S-clasa
"Serwis w porządku. Panowie wiedza co robią. Z czystym sumieniem polecam.",
Piotrek, Ford Focus
"Potrzeba większego doświadczenia....trochę drogo ale dobrze ",
Sony
"Sprawnie, porządnie, w dobrej cenie. Bez czekania, załatwione od ręki, polecam.",
Piotr, Volkswagen Golf
"Wszystko ok z obsługą, szybo i rzetelnie i zaangazowaniem tylko cena usługi niestety wysoka.",
Sylwia, Volkswagen Golf
"Ja w auto bodo naprawiam już z lat 10 , swoje kolejne auto i w sumie jestem zadowolony.
Naprawy są szybkie i rzeczowe, kontakt dobry. Mechanicy przez lata się czasem zmieniają, ale właściciel zawsze dogląda roboty, można też z nim pogadać i doradzić się co do marki części. Ważne też , że sprzęt diagnostyczno naprawczy jest na dość wysokim...",
widzewiak, różne
"Swoje auto serwisuje u Pana Pawła i Daniela już 4 rok , zawsze profesjonalnie i na czas , nigdy nie zostałem oszukany zawsze jest możliwość obejrzenia wymienionych części oraz Panowie wytłumaczą w czym był problem , czasem trzeba trochę czekać na termin ale to normalne w dobrym serwisie . Ceny zawsze bardzo przystępne i nigdy nie spotkałem się...",
Kamil, Volkswagen Golf V
"Nagła awaria silnika zmusiła mnie do jego wymiany. Jako iż auto jest mi potrzebne do pracy chłopaki znaleźli w trybie natychmiastowym drugi silnik i w ciągu 2 dni miałem już auto gotowe do jazdy.
Polecam gorąco.",
Jacek, Opel Astra
"Problem z mocą auta.
Pan Marcin zdiagnozował szybko usterkę i po ok 2 godz auto wróciło do zycia ",
Bojka , Toyota
"Nie miałam okazji skorzystać z usług serwisu ale z uprzejmości Pana ze sklepu jak najbardziej. Jako blondynka nie umiałam poradzić sobie z wymianą wycieraczek. Pan ze sklepu nie tylko doradził, które kupić ale również je zamontował (bez dodatkowych kosztów). Uśmiechnięta, bardzo pomocna obsługa. Polecam w 100 %.",
Kamila , Nissan Micra
Jesteś właścicielem Mercedesa? Zadbaj o niego w warsztacie, gdzie pasja i doświadczenie łączą się z najwyższą jakością! Nasi wyspecjalizowani mechanicy mają wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu samochodów marki Mercedes....
"Bardzo fajnie szybko i efektywnie. Mój Espace śmiga po drogach. Chłopaki bardzo szybko zdiagnozowali usterkę i naprawili. Teraz byłem u nich na wymianie opon taki grubszy chłopak szybko wykonał usługę bardzo fajnie. Ważne ze tanio szybko i efektywnie. Polecam",
kris, renault
"Firma ma dłuższą tradycję bo była wcześniej na Strykowskiej. I zostałem jej wierny mimo że po przeprowadzce mam dodatkowo 10 km, ale warto. Usługi fachowe i ze znajomością tematu. A robiłem tam sporo - zawieszenia, hamulce, wymiana sanek, maglownicy. Do tego stopnia, że diagnosta na przeglądzie powiedział że inni powinni się tam uczyć. Polecam.",
Lech, NISSAN X TRAIL
"Szybka naprawa, niskie koszta względem jakości wykonanej usługi... Serdecznie polecam ",
Trufel, Opel
Kompleksowy serwis samochodowy, naprawy mechaniczne, diagnostykę komputerową oraz serwis klimatyzacji. Nasz warsztat specjalizuje się w naprawie zawieszenia, układu hamulcowego, wymianie oleju i filtrów, geometrii kół oraz przygotowaniu aut do...
"Warsztat warty polecenia. Trafna diagnostyka i dobre podejście do klienta.",
Poziomka
"Wygodny sposob umówienia wizyty. Wymiana opon sprawnie poszła, cena jak najbardziej w porządku. Serdecznie polecam!",
Arek, Volkswagen Passat CC 2008
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dzień dobry, miałem 2 lata temu robioną skrzynie biegów. Zepsuła się ponieważ jak kupiłem auto, skrzynia biegów była bez oleju w środku, bo jakiś mechanik nie nalał jak naprawiał. Od tej pory (po naprawie) jak jadę zimą, gdy puszczam lekko pedał gazu na biegu, słychać taki odgłos - coś pomiędzy...
VW golf 4 1,4 16v,kod axp ,skrzynia wug , czy jest możliwa wymiana na 1.6 16v,i z czym to jest związane( dodatkowe koszty, wymiana osprzętu...) Dzięki za ewentualną odp;)
Lupo 1.0 98r nie można wrzucić 2/4 biegu reszta bez zarzutu sprzęgło ok możliwe przyczyny proszę o poradę
witam kolega ma problem ze skrzynia biegow w golf 5 2.0 fsi podobno ten mocniejszy i podczas jazdy do tylu przerzucal bieg ze wstecznego na pierwszy bieg jak na filmach i podobno cos tylko zagruchotało i już nie może wlanczac biegow jaka może być przyczyna takiego szybkiego przelanczania biegow...