"Zdecydowanie polecam. Jak zawsze solidnie
rzetelnie, fachowo i kompleksowo .",
Anna, Seat Leon
"Super!!!!! Z czystym sumieniem polecam każdemu, pełen profesjonalizm, autoryzowane serwisy im nie dorastają do pięt. Auto rzetelnie zdiagnozowane i naprawione, ceny też odpowiednie w stosunku do wykonanej roboty, całkowicie bez zastrzeżeń",
Tomek, Peugeot
"to moja kolejna wizyta w tym warsztacie, naprawę wykonano szybko i sprawnie, polecam!",
gpablo, SEAT Ibiza 1993 (VW)
"Polecam osoba ma bardzo dobrą wiedzę oraz praktykę co do naprawy mojego auta.
",
Sebastian, Seat
"Super serwis panowie mechanicy wiedza co rabia ogarniaja wszystko obsluga mila auto odebrane tego samego dnia polecam .",
Andrzej, peugeot
"Naprawdę godny polecenia, wszystko naprawione bardzo szybko. ",
Joanna, Fiat Linea 1.4 2012
"Wymiana opon przebiegła sprawnie i szybko, to moja kolejna wizyta, polecam serwis",
Sylwia_, SEAT Ibiza
"Dwie uwagi -
- brak możliwości płacenia kartą - w obecnych czasach jest to duże utrudnienie. Wyjaśnienie ze strony obsługi brzmiało "Problemy z terminalem". Ufam zatem, że przy następnej wizycie problem ten już nie wystąpi; terminal będzie działał bez zarzutu.
- informacja o kosztach usług (pytanie zadane na miejscu) mogłaby być podawana...",
Marcin, SEAT Ateca
"Po raz kolejny super, klocki, tarcze , płyn, auto odebrane o czasie i wydane po 90 min.
Łącznik stabilizatora, kawa i gotowe. Ceny dobre, czysto i rzeczowo.",
Jacek, Seat leon
"Bardzo przyzwoity serwis. Właściciel słowny,rzetelny. Jakość usług bez zarzutu. ",
tela
"Jestem zadowolony. Wymiana prawego progu w Seicento u konkurencji to czekanie ok dwóch tygodni. W tym warsztacie przyjęto mnie następnego dnia. Właśnie odebrałem auto (sobota 29 marca). Nawet zaprawka lakiernicza wygląda całkiem nieźle, mimo, że jest to srebrny metalik. Cena nie była wygórowana, choć podłoga w moim Seiku jest już marna i obok...",
Andrzej, Seicento 900
"Szybko? Na pewno profesjonalnie. Polecam bo chłopaki znają się na robocie.",
Kato, Nissan
"Warsztat naprawdę godny polecenia, ze względu na szybki czas naprawy auta. Mi odpowiada również, ze względu na lokalizacje niemalże w samym centrum oraz przede wszystkim dobry kontakt związany z wszelkimi kosztami naprawy. ",
FankaSeatów, Seat
Jesteś właścicielem Mercedesa? Zadbaj o niego w warsztacie, gdzie pasja i doświadczenie łączą się z najwyższą jakością! Nasi wyspecjalizowani mechanicy mają wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu samochodów marki Mercedes....
"Bardzo fajnie szybko i efektywnie. Mój Espace śmiga po drogach. Chłopaki bardzo szybko zdiagnozowali usterkę i naprawili. Teraz byłem u nich na wymianie opon taki grubszy chłopak szybko wykonał usługę bardzo fajnie. Ważne ze tanio szybko i efektywnie. Polecam",
kris, renault
"Firma ma dłuższą tradycję bo była wcześniej na Strykowskiej. I zostałem jej wierny mimo że po przeprowadzce mam dodatkowo 10 km, ale warto. Usługi fachowe i ze znajomością tematu. A robiłem tam sporo - zawieszenia, hamulce, wymiana sanek, maglownicy. Do tego stopnia, że diagnosta na przeglądzie powiedział że inni powinni się tam uczyć. Polecam.",
Lech, NISSAN X TRAIL
"Szybka naprawa, niskie koszta względem jakości wykonanej usługi... Serdecznie polecam ",
Trufel, Opel
Kompleksowy serwis samochodowy, naprawy mechaniczne, diagnostykę komputerową oraz serwis klimatyzacji. Nasz warsztat specjalizuje się w naprawie zawieszenia, układu hamulcowego, wymianie oleju i filtrów, geometrii kół oraz przygotowaniu aut do...
"Warsztat warty polecenia. Trafna diagnostyka i dobre podejście do klienta.",
Poziomka
"Polecam. Sprawnie, szybko, bardzo miło. Jeszcze nie raz skorzystam z usług tego warsztatu.",
Dominika , Mitsubishi Outlander 2.0 2007
"Profesjonalnie zrozumiałe dla klienta. Polecam oby wszędzie tak było. ",
Wiesława, Kia Cee'd 1,6 diesel 2007
Witam, Masz problem z autem i szukasz uczciwego i solidnego mechanika..?! Zapraszamy na rzetelną diagnozę usterki i szybkie jej usunięcie. Zapewniamy naprawy od drobnych do najbardziej skomplikowanych usterek oferując...
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, w mojej cordobie Vario 1.6 benzyna z roku 1999, mam problem ze skrzynią biegów, na zimnym silniku biegi wchodzą normalnie jak należy, po rozgrzaniu wchodzą ciężko, co to oznacza?
Witam w moim seat ibiza z 2000r jest problem z lewarkiem zmiany biegów ma luzy i ciężko wbić 3
Witam, jako że jestem świeżym kierowcą postanowiłem zadać pytanie na tej stronie. Jakiś czas temu pojawił się problem i około prędkości 60kmh pojawiał się hałas i wibracje w kabinie i ciężko powiedzieć skąd pochodził bo niosło po całym aucie. Powiedziano mi że to nowe opony lub zostały źle...