"Serdecznie polecam,pełen profesjonalizm.Padł mi silnik w aucie - brak kompresji już myślałem o zakupie innego silnika i przekładce a jednak udało się uratować i odpalić silnik co jest zasługą pana mechanika za wszystko zapłaciłem symboliczne pieniądze .",
Marian, Opel Zafira A. 1.8 benzyna
"Bez żadnych problemów ,wszystko OK. Sredecznie polecam.",
J23, Fiat
"Polecam!!! Szybko,sprawnie i fachowo. Jestem bardzo zodowolona z obsługi.",
zawsze spoko, skoda fabia
"Korzystam z usług warsztatu od wielu lat. Jak do tej pory nie mam żadnych uwag. Właściciel jest bardzo rzeczowy, uprzejmy i merytoryczny. Nie zdarzyło się nic z czego nie byłbym zadowolony. Pan Marcin dba o klienta, informując go o stwierdzonych usterkach i koniecznych naprawach, jednocześnie przedstawiając alternatywne możliwości naprawy. ",
Leszek P. , Opel
"Super!!!!! Z czystym sumieniem polecam każdemu, pełen profesjonalizm, autoryzowane serwisy im nie dorastają do pięt. Auto rzetelnie zdiagnozowane i naprawione, ceny też odpowiednie w stosunku do wykonanej roboty, całkowicie bez zastrzeżeń",
Tomek, Peugeot
"
Serwis godny polecenia. Szybka, fachowa obsługa, cena adekwatna do jakże wysokiego profesjonalizmu. Pierwszym razem dość skompikowana operacja, bez późniejszych komplikacji. Dziś ekspresowa wymiana żarówki (3min) gdzie w innych miejscach robiono to w granicach godziny ze względu na trudny dostęp. ",
Ania, Opel Corsa D
"Polecam fachową pomoc
Wymiana klocków szybko sprawnie i cena 50zl",
Piotrek, Opel
"Serwis w porządku. Panowie wiedza co robią. Z czystym sumieniem polecam.",
Piotrek, Ford Focus
"Wymiana termostatu. Szybko i solidnie wykonana naprawa",
Zawiejski, Opel Vectra
"Naprawiam już w Dawo Serwis swoje trzecie auto. Zawsze jest szybko i dobrze. Polecam Dawo Serwis.",
Małgorzata , Opel Astra h kombi 2007
"Obsługa miła. Panowie znają się na tym co robią. Wszystko tłumaczą , nie wymyślają żadnych zbędnych napraw. ",
Renia, Opel Astra K 2015 - 2019 Hatchback 1.4 T skrzynia
"Dzień dobry, z miła chęcią polecam warsztat Auto-Bodo za pomoc przy wymianie koła pasowego, napinaczy, rolek prowadzących oraz paska klinowego. Bardzo szybka, trafna diagnoza, zorganizowanie części zamiennych oraz szybka i profesjonalna naprawa za rozsądne pieniądze. (czas całkowity naprawy 09.00-12.15)",
Luk, Opel Movano
"Mój tata serwisuje tam swoje auto odkąd pamiętam. Kiedy moja insignia skończyła sewis w aso prowadze ją do Pana Pawła. Goraco polecam bo nie ma lepszego serwisu gdzie w dzisiejszych czasach ciężko znaleźć zaufanego mechanika",
Tomasz, opel insignia
"Dobra profesionalana przedefszystkim tania , jestem bardzo zadowolony z opsugi i polecam ten warsztat napewno nie zostaniecie zawiedzeni.",
Kamor, Opel Astra
"Usługa wykonana szybko. Profesjonalne podejście. Pomocne porady. Konkurencyjna cena usługi. Zdecydowanie polecam ten warsztat.",
Piotr, Kia Sportage 1.7 CRDI
"Profesjonalne podejście elektromechanika do mojej usterki w aucie. Szybko sprawnie i konkretnie z poczuciem humoru usterka została usunięta. Biurze oraz sklepie podejście indywidualne do każdego klienta. Z pewnością polece ten warsztat nie jednej osobie. ",
Anna, Opel astra
Jesteś właścicielem Mercedesa? Zadbaj o niego w warsztacie, gdzie pasja i doświadczenie łączą się z najwyższą jakością! Nasi wyspecjalizowani mechanicy mają wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu samochodów marki Mercedes....
"Byłem na wulkanizacji... szybko i tanio, 40 zł za wymianę opon z wyważaniem, polecam gorąco. Marek",
Marek, opel
"Firma ma dłuższą tradycję bo była wcześniej na Strykowskiej. I zostałem jej wierny mimo że po przeprowadzce mam dodatkowo 10 km, ale warto. Usługi fachowe i ze znajomością tematu. A robiłem tam sporo - zawieszenia, hamulce, wymiana sanek, maglownicy. Do tego stopnia, że diagnosta na przeglądzie powiedział że inni powinni się tam uczyć. Polecam.",
Lech, NISSAN X TRAIL
"Szybka naprawa, niskie koszta względem jakości wykonanej usługi... Serdecznie polecam ",
Trufel, Opel
Kompleksowy serwis samochodowy, naprawy mechaniczne, diagnostykę komputerową oraz serwis klimatyzacji. Nasz warsztat specjalizuje się w naprawie zawieszenia, układu hamulcowego, wymianie oleju i filtrów, geometrii kół oraz przygotowaniu aut do...
"Profesjonalne podejście, szybka naprawa. Warsztat zdecydowanie polecam.",
Filipek
"Szybki, tani i profesjonalny serwis, który mogę polecić z czystym sumieniem.",
Radzioonet, Opel Astra 1,7 CDTI 2011
"Bardzo profesjonalnie. Fachowe doradztwo, wyczerpujące informacje na każde pytanie dotyczące auta. Pierwszy raz skorzystałem z usług tego warsztatu, jeżeli panowie tak będą cały czas podchodzić do wykonanej usługi to mają stałego klienta na wszelkiego rodzaju serwis i naprawy. Polecam
",
Stanisław , Opel Meriva
"Polecam, szybka i sprawna naprawa! Uczciwy mechanik, wszystko wyjaśnił co i jak robił jakie części wymienił. Ceny naprawy też przystępne w porównaniu z mechanikami w Łodzi. Polecam bardzo !!!",
Magda, Opel
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam Astra h 1.4 /90KM problem ze sprzęgłem pedał brał dopiero pod koniec wciskania Po wymianie pompki jest ok ale zdarza sie że pedał nie wraca do swojej pozycji po wciśnięciu i zostaje w połowie Dopiero po podciągnięciu go do góry ręką lub nogą działa dalej przez jakiś czas mam pytanie...
Mam kłopot z włączaniem 1ki i 2ki. Jedynka wchodzi rzadko za pierwszym razem z reguły wymaga to kilku prób, Natomiast 2ka przy szybszej zmianie biegów tak jakby "zgrzyta". Jakby tryby nie dość precyzyjnie się ustawiły wobec siebie. Mam nowe sprzęgło i nowy olej w skrzyni biegów. Czyżby kończyła...
Mam problem z biegami opel insignia 2009 1.8 bezyna.. Co jakis czas zdarza sie ze nagle gdy chce zaparkowac nie moge wrzucic wstecznego, nie ma zgrzytu nie pomaga pompowanie sprzegla, po prostu trzeba na sile wzucic bieg... wsteczny wrzucony potem na 1 pojawia sie problem z 1 nie mozna...
Co to może być jak nie wchodzi mi pierwszy bieg? Na początku ciężko wchodził.