"Jestem zadowolony z usługi , zarówno z ceny jak i szybkości wykonania usługi .W pełni profesjonalny zakład i jestem pewny że będę wracał do tej firmy z wszelkimi naprawami.
Tomasz",
Tomasz, Mitsubishi Space Runner
"Świetny warsztat. Ekspresowa naprawa w dobrej cenie. Super atmosfera i naprawdę rewelacyjny właściciel ",
Robert, Golf 6
"Serwis w porządku. Panowie wiedza co robią. Z czystym sumieniem polecam.",
Piotrek, Ford Focus
"Diagnostyka wykonana dokładnie, panowie w warsztacie doradzili mi odnośnie części samochodowych, cena przystępna, polecam
Będę wracał ",
Norbert, Renault Clio
"Gorąco polecam szybko sprawnie i tanio fakturka bez zbędnego doliczania vatu",
JERZY, MITSUBISHI
"Fachowa , profesjonalna obsługa.
Terminowo , zgodnie z ustaleniami a nawet więcej
Polecam . ",
Ela, Mitsubishi/ASX
"Naprawiam w Auto Bodo od wielu lat swój samochód . Jestem zawsze zadowolony z ich usług. Zawsze doradzą pomomogą w razie kłopotów. Nigdy się nie zawiodłem na tym serwisie. Polecam jego usługi każdemu kierowcy nawet tak upierdliwym i wymagającemu jak ja.",
Mauel, BE GOLF IV WARIANT 2000 BENZYNA GAZ
"Zawsze wiem że wyjadę sprawnym i bezpiecznym autem z tego serwisu i nigdy nie zostałam oszukana, tak jak w innych niestety serwisach.
Panowie są rzetelni i profesjonalni.
Polecam.
",
Natalia, Mitsubishi
"Jestem zadowolony. Wymiana prawego progu w Seicento u konkurencji to czekanie ok dwóch tygodni. W tym warsztacie przyjęto mnie następnego dnia. Właśnie odebrałem auto (sobota 29 marca). Nawet zaprawka lakiernicza wygląda całkiem nieźle, mimo, że jest to srebrny metalik. Cena nie była wygórowana, choć podłoga w moim Seiku jest już marna i obok...",
Andrzej, Seicento 900
"Bardzo profesjonalne podejście.
Szybko,solidnie,niedrogo.
Polecam.",
margaret, Mazda 3
"Nie miałam okazji skorzystać z usług serwisu ale z uprzejmości Pana ze sklepu jak najbardziej. Jako blondynka nie umiałam poradzić sobie z wymianą wycieraczek. Pan ze sklepu nie tylko doradził, które kupić ale również je zamontował (bez dodatkowych kosztów). Uśmiechnięta, bardzo pomocna obsługa. Polecam w 100 %.",
Kamila , Nissan Micra
Jesteś właścicielem Mercedesa? Zadbaj o niego w warsztacie, gdzie pasja i doświadczenie łączą się z najwyższą jakością! Nasi wyspecjalizowani mechanicy mają wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu samochodów marki Mercedes....
"Bardzo fajnie szybko i efektywnie. Mój Espace śmiga po drogach. Chłopaki bardzo szybko zdiagnozowali usterkę i naprawili. Teraz byłem u nich na wymianie opon taki grubszy chłopak szybko wykonał usługę bardzo fajnie. Ważne ze tanio szybko i efektywnie. Polecam",
kris, renault
"Firma ma dłuższą tradycję bo była wcześniej na Strykowskiej. I zostałem jej wierny mimo że po przeprowadzce mam dodatkowo 10 km, ale warto. Usługi fachowe i ze znajomością tematu. A robiłem tam sporo - zawieszenia, hamulce, wymiana sanek, maglownicy. Do tego stopnia, że diagnosta na przeglądzie powiedział że inni powinni się tam uczyć. Polecam.",
Lech, NISSAN X TRAIL
"Szybka naprawa, niskie koszta względem jakości wykonanej usługi... Serdecznie polecam ",
Trufel, Opel
Kompleksowy serwis samochodowy, naprawy mechaniczne, diagnostykę komputerową oraz serwis klimatyzacji. Nasz warsztat specjalizuje się w naprawie zawieszenia, układu hamulcowego, wymianie oleju i filtrów, geometrii kół oraz przygotowaniu aut do...
"Szybko i sprawnie, polecam, wymiana włącznika hamulca elektrycznego",
Marek, VW passat b6
"Wymieniono linkę hamulca ręcznego. Wszystko odbyło się szybko i sprawnie. Ceny były rozsądne.",
Nina, Mitsubishi Colt 1.5did 2008
"Ok,ok,ok. Dlaczego istnieje ten przymus pisania wypracowań. Jeśli jest ok.",
Bja, Mitsubishi Colt
Witam, Masz problem z autem i szukasz uczciwego i solidnego mechanika..?! Zapraszamy na rzetelną diagnozę usterki i szybkie jej usunięcie. Zapewniamy naprawy od drobnych do najbardziej skomplikowanych usterek oferując...
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, Mam następujący problem w Mitsubishi ASX 2016, 1.6 benzyna: czasami biegi wchodzą płynnie, a czasami z wyczuwalnym pod dłonią oporem i szuraniem/szarpaniem na drążku zmiany biegów. Mam wrażenie, że problem uwidacznia się podczas niskich temperatur.
Witam. Czy ktoś wymieniał wybierak na skrzyni colt 1.1 , 2007 rok czy w ogóle to jest rozbieralne?
Często, moim zdaniem zbyt często, nie chce wejść wsteczny bieg. Muszę włączyć ponownie sprzęgło i wówczas wchodzi. Pozostałe biegi wchodzą bez kłopotów. Tak jest od początku. Samochód ma 25 000 km przebiegu.Skrzynia 5 biegów. Auto jest na gwarancji. Serwis odmawia naprawy twierdząc, że tak...
Witam, Problemem jest ciężko wchodzący bieg 1 , 3 i 5 trzeba docisnąć - tak jakby była jakaś guma która nadaje opór. Co to może być, skoro problem jest z wbiciem biegów znajdujących się na górze lewarka?