"Nie słuchajcie złośliwych bzdur polecam w 100% szybko i sprawnie, i człowiek zna się na rzeczy!!!! ",
Joanna , Fiat punto
"Serwisuję u nich wszystkie auta firmowe, zresztą prywatne też.
FACHOWO, SZYBKO, SOLIDNIE",
Wojtek, MERCEDES GL
"Naprawa zawieszenia szybko bardzo solidnie bo bywałem i widziałem",
FLASH, Mercedes S-clasa
"Serwis w porządku. Panowie wiedza co robią. Z czystym sumieniem polecam.",
Piotrek, Ford Focus
"Przyjemny warsztat. Pan który oddawał mi auto bardzo przyjemny i doradził więcej niż prosiliśmy . Polecam bardzo. Na pewno wrócę",
Rafał, Skoda Octavia
"Naprawa wykonana bardzo sprawnie. Rano podstawiłem auto, po południu odebrałem naprawione. Mogę szczerze polecić ten warsztat",
Vito Corleone, Mercedes-Benz Vito 2,3 D 2007
"Wymiana oleju wraz filtrami wykonana sprawnie i profesjonalnie.",
Szymon, Mercedes-Benz Klasa C W204/S204 2007 - 2012 Sedan
"Swoje auto serwisuje u Pana Pawła i Daniela już 4 rok , zawsze profesjonalnie i na czas , nigdy nie zostałem oszukany zawsze jest możliwość obejrzenia wymienionych części oraz Panowie wytłumaczą w czym był problem , czasem trzeba trochę czekać na termin ale to normalne w dobrym serwisie . Ceny zawsze bardzo przystępne i nigdy nie spotkałem się...",
Kamil, Volkswagen Golf V
"Jestem zadowolony. Wymiana prawego progu w Seicento u konkurencji to czekanie ok dwóch tygodni. W tym warsztacie przyjęto mnie następnego dnia. Właśnie odebrałem auto (sobota 29 marca). Nawet zaprawka lakiernicza wygląda całkiem nieźle, mimo, że jest to srebrny metalik. Cena nie była wygórowana, choć podłoga w moim Seiku jest już marna i obok...",
Andrzej, Seicento 900
"Szybko? Na pewno profesjonalnie. Polecam bo chłopaki znają się na robocie.",
Kato, Nissan
"Krótkie terminy, rozsądne ceny, miła, wykwalifikowana obsługa. Nie naciągają i potrafią nawet blondynce wytłumaczyć co i jak. Polecam",
Malwina , Citroen c2
Jesteś właścicielem Mercedesa? Zadbaj o niego w warsztacie, gdzie pasja i doświadczenie łączą się z najwyższą jakością! Nasi wyspecjalizowani mechanicy mają wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu samochodów marki Mercedes....
"Bardzo fajnie szybko i efektywnie. Mój Espace śmiga po drogach. Chłopaki bardzo szybko zdiagnozowali usterkę i naprawili. Teraz byłem u nich na wymianie opon taki grubszy chłopak szybko wykonał usługę bardzo fajnie. Ważne ze tanio szybko i efektywnie. Polecam",
kris, renault
"Firma ma dłuższą tradycję bo była wcześniej na Strykowskiej. I zostałem jej wierny mimo że po przeprowadzce mam dodatkowo 10 km, ale warto. Usługi fachowe i ze znajomością tematu. A robiłem tam sporo - zawieszenia, hamulce, wymiana sanek, maglownicy. Do tego stopnia, że diagnosta na przeglądzie powiedział że inni powinni się tam uczyć. Polecam.",
Lech, NISSAN X TRAIL
"Profesjonalny serwis. Fachowe doradztwo
Warsztat godny polecenia!",
Zbigniew, Toyota avensis
Kompleksowy serwis samochodowy, naprawy mechaniczne, diagnostykę komputerową oraz serwis klimatyzacji. Nasz warsztat specjalizuje się w naprawie zawieszenia, układu hamulcowego, wymianie oleju i filtrów, geometrii kół oraz przygotowaniu aut do...
"Szybko i sprawnie, polecam, wymiana włącznika hamulca elektrycznego",
Marek, VW passat b6
"Polecam. Sprawnie, szybko, bardzo miło. Jeszcze nie raz skorzystam z usług tego warsztatu.",
Dominika , Mitsubishi Outlander 2.0 2007
"Naprawa zawieszenia w C4 Picasso - przyjechałem "z ulicy" nie umawiając się wcześniej na wizytę, samochód do odbioru następnego dnia, cena przystępna. Polecam.",
Darek, C4 Picasso
Witam, Masz problem z autem i szukasz uczciwego i solidnego mechanika..?! Zapraszamy na rzetelną diagnozę usterki i szybkie jej usunięcie. Zapewniamy naprawy od drobnych do najbardziej skomplikowanych usterek oferując...
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam serdecznie potrzebuje pomocy kupilem Vito 2.2cdi 94r w automacie był rozebrany gościu przerabiał na zwykłą skrzynie oczywiście ja baran nie znam się na tyle żeby samemu coś robić, zawiozłem laweta do mechanika na dziś jest 8 miesięcy jak tam stoi. Wczoraj mi dzwoni że tego się nie da...
Po postoju, często na zimnym silniku zdarza się, że biegi chodzą bardzo twardo (każdy). Czasami sytuacja jest o tyle trudna, że nie można wrzucić żadnego biegu mimo dłuższego trzymania pedału sprzęgła. Trzeba chwile odczekać, następnie biegi chodzą twardo, a po przejechaniu dystansu wszystko...
Proszę o pomoc. Pacjent to B Klasa 1.5 benzyna, 210 tys. W trakcie jazdy strasznie głośno pracuje, wyje buczy itd .. "specjalista" stwierdził że trzeba by wymienić skrzynie i sprzęgło. Dwa pytania : szukać dalej (tańszej wersji naprawy) czy dla spokoju kupić regenerowaną skrzynie? Nadmieniam, że...
2 bieg opornie wchodzi reszta super. W czym problem?