"Zawsze pozytywnie, szybko i profesjonalnie. Ogólnie warsztat godny polecenia.",
Małgorzata, Fiat Ducato, Citroen Berlingo
"Panowie znają się na tym co robią, rozwiązali nie jedną zagadkę w moich beemkach ;)
Ceny bardzo dobre. Polecam",
Mateusz, BMW E91
"Oddałem toyotę corolla verso tylny zderzak był do malowania praca wykonana rewelacyjnie przed terminem bardzo polecam dobra robota",
Rosa, Toyota Corolla Verso
"Serwis w porządku. Panowie wiedza co robią. Z czystym sumieniem polecam.",
Piotrek, Ford Focus
"Wymiana termostatu. Szybko i solidnie wykonana naprawa",
Zawiejski, Opel Vectra
"Profesjonalny zakład z poważnym podejściem do klienta. Wysprzęglik wymieniony tego samego dnia za niską cenę. Szczerze polecam! ",
Bartłomiej Toruch , Hyundai Coupe 2006 1.6 16V 105KM
"Profesjonalna, miła i fachowa obsługa. Szczerze polecam",
BaR, Hyundai i40
"Naprawiam w Auto Bodo od wielu lat swój samochód . Jestem zawsze zadowolony z ich usług. Zawsze doradzą pomomogą w razie kłopotów. Nigdy się nie zawiodłem na tym serwisie. Polecam jego usługi każdemu kierowcy nawet tak upierdliwym i wymagającemu jak ja.",
Mauel, BE GOLF IV WARIANT 2000 BENZYNA GAZ
"Do warsztatu trafilam zachęcona opniami ze strony. Potrzebowalam szybkiej diagnostyki zbyt dlugo uruchamiajacego sie silnika. Uslugę wykonano mi od razu :) Dziekuję za błyskawiczną i bardzo mila obsługę. ",
Agnieszka, Toyota corolla verso
"Bardzo szybko jak i solidnie chłopaki wymienili upg we fiacie.
Polecam.",
Klient, Fiat Punto
"Szybko? Na pewno profesjonalnie. Polecam bo chłopaki znają się na robocie.",
Kato, Nissan
"Nie miałam okazji skorzystać z usług serwisu ale z uprzejmości Pana ze sklepu jak najbardziej. Jako blondynka nie umiałam poradzić sobie z wymianą wycieraczek. Pan ze sklepu nie tylko doradził, które kupić ale również je zamontował (bez dodatkowych kosztów). Uśmiechnięta, bardzo pomocna obsługa. Polecam w 100 %.",
Kamila , Nissan Micra
Jesteś właścicielem Mercedesa? Zadbaj o niego w warsztacie, gdzie pasja i doświadczenie łączą się z najwyższą jakością! Nasi wyspecjalizowani mechanicy mają wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu samochodów marki Mercedes....
"Bardzo fajnie szybko i efektywnie. Mój Espace śmiga po drogach. Chłopaki bardzo szybko zdiagnozowali usterkę i naprawili. Teraz byłem u nich na wymianie opon taki grubszy chłopak szybko wykonał usługę bardzo fajnie. Ważne ze tanio szybko i efektywnie. Polecam",
kris, renault
"Firma ma dłuższą tradycję bo była wcześniej na Strykowskiej. I zostałem jej wierny mimo że po przeprowadzce mam dodatkowo 10 km, ale warto. Usługi fachowe i ze znajomością tematu. A robiłem tam sporo - zawieszenia, hamulce, wymiana sanek, maglownicy. Do tego stopnia, że diagnosta na przeglądzie powiedział że inni powinni się tam uczyć. Polecam.",
Lech, NISSAN X TRAIL
"Szybka naprawa, niskie koszta względem jakości wykonanej usługi... Serdecznie polecam ",
Trufel, Opel
Kompleksowy serwis samochodowy, naprawy mechaniczne, diagnostykę komputerową oraz serwis klimatyzacji. Nasz warsztat specjalizuje się w naprawie zawieszenia, układu hamulcowego, wymianie oleju i filtrów, geometrii kół oraz przygotowaniu aut do...
"Jestem bardzo zadowolona z tego warsztatu, jakość usług i kontakt z klientem super.",
Marta, Hyundai i 30, 1.4, 2010
"Olej wymieniono szybko oraz profesjonalnie. Bez żadnych kolejek.",
Olek, Hyundai Santa Fe 2.2 diesel 2005
"Jestem zadowolona ,naprawa przebiegla sprawnie ,szybko,Panowie wszystko szczegolowo wytlumaczyli.Polecam ten warsztat",
Mołojec, Nissan Qashqai
Witam, Masz problem z autem i szukasz uczciwego i solidnego mechanika..?! Zapraszamy na rzetelną diagnozę usterki i szybkie jej usunięcie. Zapewniamy naprawy od drobnych do najbardziej skomplikowanych usterek oferując...
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
hyundai ix 35 1,6 benzyna przebieg 105 tys. Problemy z biegami jazda kilka dni bez problemu, raptem jadąc wybijam bieg w celu zmiany i nie wchodzi zaden, Trzeba zgasic silnik wtedy bieg wejdzie normalnie , tylko przy odpaleniu lekko szarpnie.
Problem jest w wbijaniu biegu pierwszego, drugiego i wstecznego. Raz biegi wchodzą dobrze, ale w większości jest duży opór, i wbijanie jest nieraz ze zgrzytem. Co może być przyczyną? proszę o pomoc
Witam posiadam i30 od 4 lat i w ostatnim czasie zaczyna być czasem problem z wrzucenie 1 i 5 biegu, a na 2 lubi haczyc... :/ Co robić z tą skrzynia? Nie stać mnie na nowsze auto, a póki co wiem na czym jeżdżę. Czy jest to opłacalne?