Auto-serwis funkcjonuje od 2009 roku, jednak z branżą motoryzacyjną jesteśmy związani od początku lat 90-tych. Specjalizujemy się w szybkich usługach: zawieszenie, układ hamulcowy, zbieżność, oleje, opony, klimatyzacjia, diagnostyka...
"Szybka obsługa, szybka naprawa, bardzo atrakcyjne ceny",
Monika
"Fachowa obsługa, jestem zadowolony. Do sprawy podchodzą profesjonalnie bez żadnych fuszerek. Mało jest takich zakładów na podkarpaciu, W moim przypadku dostałęm auto zastępcze. Polecam",
Wiktor
Oferujemy montaż i serwis instalacji autogazu renomowanych producentów samochodowych instalacji gazowych, (STAKO, COMPAKT, STAG, LOVATO, ZENIT) w samochodach osobowych wszystkich marek. W instalacjach używamy jedynie znanych i atestowanych przez...
"Naprawia bardzo szybko, w najlepszych cenach na podkarpaciu! To co mnie zaskoczyło, to naprawa czegoś (drobna usterka, jednak za trudna do usunięcia przeze mnie) o co nie prosiłem - i nie zapłaciłem za to oni grosza! :)",
misiek, mitsubishi
Diagnostyka silników benzynowych i diesla w samochodach, regulacja geometrii zawieszenia. Naprawa elastycznych przewody klimatyzacji, zarabianie końcówek przewodów.
"Polecam As-part!
Szybko, ceny nie wygórowane, młodzi i mili mechanicy. Z każdym można na każdy temat porozmawiać. Doradzą, zażartują, pomogą. Szybka obsługa. To nie ten As-part co był wcześniej! ",
Waldi, Ford
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
hyundai ix 35 1,6 benzyna przebieg 105 tys. Problemy z biegami jazda kilka dni bez problemu, raptem jadąc wybijam bieg w celu zmiany i nie wchodzi zaden, Trzeba zgasic silnik wtedy bieg wejdzie normalnie , tylko przy odpaleniu lekko szarpnie.
Problem jest w wbijaniu biegu pierwszego, drugiego i wstecznego. Raz biegi wchodzą dobrze, ale w większości jest duży opór, i wbijanie jest nieraz ze zgrzytem. Co może być przyczyną? proszę o pomoc
Witam posiadam i30 od 4 lat i w ostatnim czasie zaczyna być czasem problem z wrzucenie 1 i 5 biegu, a na 2 lubi haczyc... :/ Co robić z tą skrzynia? Nie stać mnie na nowsze auto, a póki co wiem na czym jeżdżę. Czy jest to opłacalne?