"Warsztat na wysokim poziomie. Miła obsługa klienta w biurze, serwowana pyszna kawa. Mechanicy znają się na swoim fachu. Właściciel potrafi wszystko dobrze wytłumaczyć. Ceny niższe niż gdzieś indziej. Dodatkowo, co jest dużym plusem otworzona - Stacja Kontroli Pojazdów. Od tej pory będę stałym klientem tego warsztatu.
SZYBKO - FACHOWO -...",
Marcin, VW Passat
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam pytanie wybija mi czasem biegi. Czyli nie wchodzą może wiecie jaka jest przyczyna, z góry dziękuję za odpowiedź .