"Wszystko ok. Profesjonalna obsługa i naprawa. Polecam.",
gregoir, Volkswagen, Golf 5, 2009
"TANIO SZYBKO I BARDZO MIŁA I FACHOWA OBSŁUGA .POLECAM TEN WARSZTAT ",
TOMEK , BMW E46 touring