"SOLIDNY FACHOWIEC, SZYBKA I MIŁA OBSŁUGA . CENA WYKONANEJ NAPRAWY ZASKOCZYŁA NAS POZYTYWNE. POLECAMY ",
PIOTREK , Peugot
"Tanio,szybko,solidnie.Uczciwy i konkretny właściciel warsztatu.Zamawiane części dobrej marki.Bez ściem!",
zygi, daewoo
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam pytanie wybija mi czasem biegi. Czyli nie wchodzą może wiecie jaka jest przyczyna, z góry dziękuję za odpowiedź .