"Dzisiaj po 5 godz. odebrałem mojego Scenica.Pełna profesjonalna obsługa.Szczerze polecam.",
vlado, Renault Scenic
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam pytanie wybija mi czasem biegi. Czyli nie wchodzą może wiecie jaka jest przyczyna, z góry dziękuję za odpowiedź .