"Witam. Polecam Wszystkim ten serwis. Szybki kontakt, szybko usunięta awaria i mile zaskoczony co do kosztów naprawy. Właściciel i pracownicy mili i znają sie na swojej "robocie". Pełny profesjonalizm.",
Kierowca S
"Fachowa obsługa,od dwóch lat serwisuje i robie przeglądy swoich aut w tym warsztacie, nigdy nie miałem problemów,do każdego podchodzą indywidualnie i nie ma mowy żeby wymienili coś bez twojej wiedzy jak to bywa... "a panie bo to i tamto też trza było to my wymienili..." a faktycznie tylko przetarli z kurzu! Gorąco polecam ten warsztat!!!",
Piotrek, Audi A4
"Polecam bardzo! Zawsze uczciwie, szybko i dokładnie. Mogę liczyć na profesjonalną obsługę i zawsze auto po naprawie pracuje bez zarzutu. ",
Piotr, Fiat punto
"Usługa wykonana zgodnie ze sztuką, bez żadnej fuszerki. Dodatkowo zostałem poinformowany co należałoby jeszcze dodatkowo wymienić. Dobry kontakt z serwisem. Serdecznie polecam",
Robek