"W końcu warsztat godny polecenia !!!
Wymienione części oddali, zdiagnozowali stan auta - co do ewentualnej naprawy i na koniec posprzątali w aucie - teraz aż miło ;-)
Dodatkowo podobała mi się obsługa , uczciwi , skromni po mimo dużej wiedzy którą posiadają nie cwaniakują jak to bywa w warsztatach samochodowych.
",
Paweł, scenic
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam. Problem dotyczy dachu panoramicznego w skoda yeti. Przy otwieraniu i zamykaniu dość głośno piszczy.Czy mogę samemu zaradzić czyli coś nasmarować ale co?Czy jechać do mechanika .
Witam, mam golfa 5 z panorama dach, problem w tym ze dach nie reaguje na otwieranie ani zamykanie po prostu nie dziala... jaka moze byc tego przyczyna???