"Szybko profesjonalnie i na czas. Naprawy kilku juz aut w tym warszawie. Wszystko na plus",
Krzysztof , Peugeot. Skoda, kia toyota
"Wymiana oleju i filtra . Sprawdzenie ciśnienia i uzupełnienie powietrza w oponach. Bardzo miła atmosfera. Szybka usługa.",
Jarek , Ford S-Max 2.0 TDCi 2011
"Naprawde warsztat godny polecenia.
Bez problemu w godzinach nocnych zcholowali moje auto.
Diagnoza I naprawa auta w dobrym czasie
Profesjonalna obsluga ",
Jagoda, Mini Cooper
"Bardzo szybko i sprawnie rozwiązali problem z moim samochodem! Już myślałam, żeby pożegnać się z samochodem, ale mechanicy przywrócili go do życia, dziękuję! ",
Julia, Mercedes A160
"Polecam! Wymiana opon przy współpracy z oponeo fajna sprawa.Oprócz tego inne naprawy bezproblemowo i dobrze OK,serdecznie polecam!",
Adam, Nissan Juke,Mazda3 i C-MAX
"W mojej Toyotce uszkodzona była półoś , byłam w 3 miejscach z tym problemem jednak każdy rozkładał ręce ,dopiero Panowie poradzili sobie z tym problemem , autko nareszcie nie skacze jak na wybojach :) Polecam !!!",
Madzia, Yaris
"Polecam ten warsztat. Naprawa dotyczyła sterownika skrzyni biegów który sprawiał że auto wchodziło w tryb awaryjny. Pan Łukasz poradził sobie z tym problemem bardzo szybko.",
Paweł Sz., A klasa
"Naprawa Sterownika ? ( komputera ) . Wydłużony termin z powodu oczekiwania na części",
Tadeusz, daewoo lanos 1,6 16V T 150 2003r
"Bardzo się cieszę, że istnieją takie warsztaty - po naprawie wystąpiła usterka związana z naprawą, warsztat był bardzo pomocny - kontakt z właścicielem i mechanikiem, mechanik nawet zaproponował pomoc, jeśli coś jeszcze się wydarzy następnego dnia (a było to święto, Boże Ciało). Na pewno wrócę. Koszt naprawy wysoki, ale musiał taki być :).",
ewa, Suzuki Grand Vitara 2005
"Wymiana paska wielorowkowego z napinaczem. Dobra obsługa i solidna naprawa. Polecam. ",
Brylant , Volvo S40, 1,8 benzyna 125 KM, 2008 r.
"Zawsze chcą pomóc, serwis opon moim zdaniem nr 1 w Trójmieście. ",
Micaal, Toyota
"Ok,auto odmrożone,filtr paliwa wymieniony.Więcej czekałam na lawetę niz trwała naprawa.Polecam",
Justyna
"Zdecydowanie polecam.
Naprawdę dobry serwis.",
Ania, forester 2000r
"Nie są tani, ale za to wymiana filtrów i oleju bez problemu. Polecam tylko przywieść własny olej i filtry (takie jak proponują w serwisie) bo to oszczędnośc kilkuset złotych.",
Sznyt, BMW 116i
"Bardzo sprawna i fachowa obsługa. Widać, że mechanik ma wieloletnie doświadczenie. Wyjaśnił na czym będzie polegała naprawa, rozwiał wszystkie wątpliwości. Polecam !",
Avocado, Skoda
"Kompleksowa naprawa silnika połączona z wymianą filtrów i oleju przebiegła sprawnie, mimo nietypowych objawów. Szef sympatyczny i kontaktowy informuje fachowo o wykonanych działaniach naprawczych. Czuć lata praktyki zawodowej. Polecam.",
Keram, Ford
"Chłopaki wiedzą co robią i robią to bardzo dobrze ",
Jezalb, BMW Seria 3 330D 2002
"Pan Jacek to jednak specjalista jest. Robił w mojej Toyocie już zawieszenie i skrzynie biegów. Tą drugą próbowali naprawiać 'fachowcy' z dwóch innych warsztatów w Gdańsku, dopiero Pan Jacek potrafił ją naprawić skutecznie. Do tego koszt naprawy był niższy niż u dwóch poprzednich 'fachowców'. Polecam z całego serca.",
Robert, Toyota Avensis III
"Sprawnie, profesjonalnie, rzeczowo. Widać, że się znają na dieslach.... Polecam",
Paweł, Mondeo mk3 tdci
"Witam
Bardzo rzetelne podejście do klienta, szybka naprawa, profesjonalna i fachowa naprawa. Niskie koszty serwis sam załatwia części. Naprawa dzisiaj z marszu. Bede wracać do tego warsztat u. ",
Halina, Fiat 126
"Miła, fachowa obsługa. Rzetelne wykonanie naprawy. Świetny kontakt. Polecam.",
Patryl, Honda Accord V 1.8i S
"Kolejny raz naprawiam skrzynię biegów w tym warsztacie. Usługa wykonana bardzo szybko , miałem tylko 3 dni na naprawę skrzyni biegów ze względu na to ,że wracałem do Szwecji promem. Pan Paweł wcisnął moje auto w grafik i w ciągu jednego dnia naprawiono skrzynię biegów w moim Oplu Vivaro.
Przy okazji zmieniono sprzęgło (niestety oryginał przez...",
Marek, Opel Vivaro
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, problem dotyczy auta Jeep cherokee 2015,diesel, 170 KM i automat. Od pewnego czasu przy prędkości od 100km/h zapala się Check, i komunikat "Konieczny serwis przekładni biegów" Mogę dalej jechać lecz kiedy zwolnię do 30, 40 hm/h żeby potem się rozpędzić auto się dusi i potrzebuje np. 1 km...
Witam, mam mercedesa c200 kompressor 2001 rok 2.0 benzyna. Pojawił się problem ze skrzynia biegów. Jest tylko wsteczny i jedynka. Nie zmiania na wyższe biegi. Co może byc przyczyna ??
Witam wycofalam z garazu i do przodu juz nie pojechalo silnik kreci do tylu jedzie ale w przód juz nie co to moze byc? 2 tygodnie temu byl wymieniany olej w skrzyni i samochód jezdzil do dzisiaj do tylu jedzie ale do przodu juz nie.
Witam, problem polega na tym., ze dosyc czesta choc nie zawsze podczas zmiany biegu z 2 na 3 cos "haczy" , czyli jakby na chwile blokuje wejscie na 3 bieg. Zauważyłem ze rzadziej to sie dzieje jezeli obroty na 2 biegu sa w okolicach 3 tysięcy. Jeżeli natomiast obroty sa w granicach 2-2,5,...
To chyba jeden z najbardziej kontrowersyjnych tematów dyskusji wśród kierowców. Zarówno w Polsce, jak i za granicą nie brakuje zwolenników jednej i drugiej przekładni. Która jest więc lepsza?...