"Szczerze polecam! Nigdy nie byłem tak bardzo zadowolony z usług innego mechanika jak z tej firmy. Szybko, sprawnie, wspaniała komunikacja, bardzo miła obsługa.",
Krzyszrof
"Wszystko było sprawnie. Komunikacja dobra. Polecam dla innych użytkowników. ",
Regis , Skoda Citigo 1.0 TSI 2014
"Szybka zmiana kół, przegląd auta na sezon i wszystko przy miłej rozmowie z Panem Dariuszem oraz dobrej kawie.
Polecam ",
Macieja, Honda
Zima to najbardziej obciążająca samochód pora roku. Wtedy najcześciej występują usterki związane z elektryką i uruchamianiem samochodu, a wpływ na to mają niekorzystne warunki atmosferyczne....