"W zakładzie P.H.U Demar zakładałem nową instalację gazową, było to dwa lata temu, auto było podprowadzone pod warsztat. Instalacja została bardzo fachowo wykonana i do dzisiaj czyli już przeszło dwa lata sprawuje się bez problemu. Jeżdżę tylko żeby dokonać obsługi serwisowej, jestem bardzo zadowolony a zakład polecam wszystkim kto chce...",
Leszek Bartosiak , Fiat Sedici
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Mam volvo s60 2005 r. z fabryczną instalacją cng. Problem polega na tym, że silnik gaśnie i by go uruchomić trzeba dłużej pokręcić rozrusznikiem oraz nacisnąć pedał gazu by uruchomić ponownie silnik. Znajomi twierdzą, że to może być problem z wtryskami gazu ziemnego.
Instalacja cng w skoda octavii po zatankowaniu przejedzie jakies 30 km i sie zamyka i jakby butla byla pusta i nie da sie jechac, kolejny raz tankuje 2 m3.... przejedzie 30 km i znowu sie blokuje .. Co robić ??? Wiem ze butla jest pelna i tankuje okolo 14 m3