Instalacje CNG, auto gaz ziemny Wiry

Filtry

  • "W zakładzie P.H.U Demar zakładałem nową instalację gazową, było to dwa lata temu, auto było podprowadzone pod warsztat. Instalacja została bardzo fachowo wykonana i do dzisiaj czyli już przeszło dwa lata sprawuje się bez problemu. Jeżdżę tylko żeby dokonać obsługi serwisowej, jestem bardzo zadowolony a zakład polecam wszystkim kto chce...",
    Leszek Bartosiak , Fiat Sedici

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
Nie znalazłeś wizytówki swojego warsztatu? Utwórz go teraz »
<>

Porady mechaników

Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.

ZAPYTAJ MECHANIKA

Volvo s60 2005 r. produkcji silnik benzynowy 2,4 l 140 KM, 5 cylindrowy: Problem z instalacją cng

Mam volvo s60 2005 r. z fabryczną instalacją cng. Problem polega na tym, że silnik gaśnie i by go uruchomić trzeba dłużej pokręcić rozrusznikiem oraz nacisnąć pedał gazu by uruchomić ponownie silnik. Znajomi twierdzą, że to może być problem z wtryskami gazu ziemnego.

Odpowiedzi (1)

Skoda, octavia: Awaria Cng butli

Instalacja cng w skoda octavii po zatankowaniu przejedzie jakies 30 km i sie zamyka i jakby butla byla pusta i nie da sie jechac, kolejny raz tankuje 2 m3.... przejedzie 30 km i znowu sie blokuje .. Co robić ??? Wiem ze butla jest pelna i tankuje okolo 14 m3

Odpowiedzi (1)