"Naprawa jak i obsługa na najwyższym poziomie ,szybko i sprawnie ,ceny przystępne ,do tego herbata lub kawka na życzenie ,pełen profesjonalizm , dobry przykład dla innych warsztatów. ",
bmmotobike
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Mam volvo s60 2005 r. z fabryczną instalacją cng. Problem polega na tym, że silnik gaśnie i by go uruchomić trzeba dłużej pokręcić rozrusznikiem oraz nacisnąć pedał gazu by uruchomić ponownie silnik. Znajomi twierdzą, że to może być problem z wtryskami gazu ziemnego.
Instalacja cng w skoda octavii po zatankowaniu przejedzie jakies 30 km i sie zamyka i jakby butla byla pusta i nie da sie jechac, kolejny raz tankuje 2 m3.... przejedzie 30 km i znowu sie blokuje .. Co robić ??? Wiem ze butla jest pelna i tankuje okolo 14 m3