"Fachowa obsługa. Samochód zrobiony na czas zgodnie z ustaleniami. Wszystko co trzeba zostało naprawione i wymienione (świece, zawieszenie, hamulce). Z częściami również nie było problemów bo ogarnęli od ręki w ciągu jednego dnia. Polecam Auto Perfekt!",
Tymek, Ford
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Mam volvo s60 2005 r. z fabryczną instalacją cng. Problem polega na tym, że silnik gaśnie i by go uruchomić trzeba dłużej pokręcić rozrusznikiem oraz nacisnąć pedał gazu by uruchomić ponownie silnik. Znajomi twierdzą, że to może być problem z wtryskami gazu ziemnego.
Instalacja cng w skoda octavii po zatankowaniu przejedzie jakies 30 km i sie zamyka i jakby butla byla pusta i nie da sie jechac, kolejny raz tankuje 2 m3.... przejedzie 30 km i znowu sie blokuje .. Co robić ??? Wiem ze butla jest pelna i tankuje okolo 14 m3