"Fachowe i ludzkie podejście do klienta,bez ściemniania i mądrzenia.Jest problem więc go rozwiązują ,solidnie za normalne pieniądze.",
samochodzik, honda
"Jest tam dobrze miła obsługa no i Szef Pan Andrzej jest także miły dla uczniów !!!",
Górnik Mateusz, Peugot 106
w jeden dzień naprawili mi mojego ssaba 9-3 z lpg co 12 warsztatów przez pół roku nie mogło zrobić \ instalacja gazowa naprawiona i wkreca sie na obroty nic nie przerywa - nie miałem nadziei ale w końcu się udało/ gorąco polecam -...