" Bardzo miły kontakt i fachowe podejście do rzeczy. Po nie udanych diagnozach w innych warsztatach i ponad 3-miesięcznej męczarni z mechanikami, wreszcie wróciła przyjemność z jazdy. Szczerze polecam ten warsztat. Marek.",
marek, ford mondeo mk3
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dzien dobry Gdyby ktoś chciał pomoc i zerknąć na logi z passata b6 1.9 bxe, ocenić co jest nie tak jeśli cos jest nie tak... Sprawa wygląda tak ze auto było na hamowni wyszło 85KM zamiast seryjnych 105KM. Logi...