"Witam byłem dziś z moją kia na wstępnej diagnostyc pierwszy raz z polecenia znajomych i faktycznie bardzo dobre podejście do tematu miła obsługa i po kilku minutach widać że trafiłeś do fachowców niebawem wstawiam auto do maprawy .polecam ten warsztat masz problem z dpf egr turbina tam dowoesz sie co dolega twojej maszynie",
Rrrrr.r, Kia optima
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dzien dobry Gdyby ktoś chciał pomoc i zerknąć na logi z passata b6 1.9 bxe, ocenić co jest nie tak jeśli cos jest nie tak... Sprawa wygląda tak ze auto było na hamowni wyszło 85KM zamiast seryjnych 105KM. Logi...