Warsztat samochodow w Gorzowie Wielkopolskim. Oferujemy kompleksowy serwis dla każdego kierowcy, ze szczególnym uwzględnieniem naszego doświadczenia w obsłudze marki Toyota. W naszym zakresie znajduje się diagnostyka komputerowa, wymiana opon...
"Bardzo profesionalne podejscie do sprawy zepsutego auta. Widać, że podczas naprawy wkladają w to serce, a co za tym idzie - portfel nie cierpi na utracie banknotów. Jestem zadowolony z ich usług i na pewno tam wrócę, oby nie prędko. Gorąco polecam z czystym sumieniem",
Łukasz, BMW 320i
"Wszystko w należytym porządku mechanicznie i czasowo!",
Daniel , Citroen Saxo 1.4 vts 2001r. Benzyna
"Co prawda usługa nabicia klimatyzacji nie została wykonana ponieważ mój kompresor klimatyzacji powoli kończy żywot i pan od razu powiedział że nie opłaca się nabijać układu a co za tym idzie nie wiem kto co nabił przede mną za co pełen szacunek bo nie jest z tych którzy naciągają tylko na kasę . Gorąco polecam ten warsztat! ",
Morfolog, Volkswagen Touran 2.0 tdi 2008
Witam zajmujemy się autami marki porshe , BMW, mercedes i audi. Oraz blacharstwem i lakiernictwem samochodowym
Serwisy Grupy KIM należą do najlepiej ocenianych i najczęściej polecanych w regionie. Oddając pod naszą opiekę swój samochód, macie Państwo pewność najwyższego standardu wykonania usługi oraz niezwykle fachowej i pomocnej obsługi. Nasi...
Serwisy Grupy KIM należą do najlepiej ocenianych i najczęściej polecanych w regionie. Oddając pod naszą opiekę swój samochód, macie Państwo pewność najwyższego standardu wykonania usługi oraz niezwykle fachowej i pomocnej obsługi. Nasi...
"Wszystko zrobione tak jak trzeba. Panowie znają sie na robocie i sprawnie zalatwiaja sprawe.
Koszt naprawy niewygórowany, robota zrobiona. Jestem zadowolony.",
Kacper, Audi
"Bardzo Dobry Mechanik . Szybka Diagnoza , Fachowość i Kompetencja to podstawa któej w tym warsztacie nie brakuje . 100% POLECAM",
Piter, Peugeot 407 2.0 HDI 140KM
"Bardzo dobry mechanik, mówiąc krótko robi wrażenie!!",
MrKrycha
"Zrozumienie i indywidualne podejście do klienta z najwyższą kulturą i poszanowaniem czasu klienta. Świetna komunikacja i 100% słowność. Nigdy nie miałem najmniejszych zastrzeżeń do wykonanych prac naprawczych, serwisowych oraz porad. Firma ma moje pełne zaufanie, bo już od 9 lat serwisuję, zlecam naprawy i przeglądy mojego Peugota Partnera....",
Mirek z Gorzowa, Peugeot Partner
"Warsztat przede wszytkim BEZPROBLEMOWY.
Można tu dojść do jakiegokolwiek kompromisu w sprawie i ceny i części. Naprawa wykonana należycie, obsługa klienta na wysokim poziomie. ",
B.L., Seat
"Zdecydowanie najlepszy warsztat. Profesjonalny sprzęt i najwyższa jakość uslugi",
Darek, Hyundai ix35
"Polecam szczerze! Obsługa super! Panowie naprawiają i robią nawet więcej niż potrzeba w tej samej cenie! Doradzają i podpowiadają, co powinno być w szybkim czasie zrobione. Warsztat jest ładny, czysty, profesjonalny! Szef uśmiechnięty i bardzo sympatyczny! ",
Dorota, Toyota
"Polecam warsztat w pełni profesjonalny .Obsługa na wysokim poziomie polecam ",
Piotr, Skoda Fabia
"Szybka i fachowa diagnostyka i naprawa, w ten sam dzień samochód naprawiony i gotowy do odbioru ",
Wojtek 99, Volkswagen Sharan
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dymienie z pod maski w okolicy EGR co to może oznaczać ? Czy trzeba tylko przeczyścić czy coś do wymiany ?
Problem polega na tym iż po wyczyszczeniu zaworu egr który się.otwiera oraz przepustnicy cały czas wyskakuje błąd problem egr mimo adaptacji. Co może być przyczyną?
Witam takie pytanko Renault Laguna 2 1.9 dci 2003 r. Czasem przy predkosci autostradowej 130-150 nagle wlacza sie zolta kontrolka swiec zarowych , auto traci moc na mimo zwolnienia i redukcji biegow na kazdym obroty nie wzrosna wiecej niz 2 tys. Po ponownym odpaleniu gasnie i jest wszystko...
Volvo v50 2 0 D 136KM 2005r. Bardzo nierówna praca zimnego silnika, po nagrzaniu lekkie podrygi. Po odłączenie EGR-lekkie drgania na zimnym silniku, po nagrzaniu drgania ustępują. Dobrze odpala zimny i ciepły, nie dymi.