"Kontakt bardzo sympatyczny.Wytrwałość w celu usunięcia usterki. Wykonanie solidne, koszty w porządku.
Fakt, czas pobytu auta w warsztacie był długi, ale też usterka nietypowa , pozornie uszkodzony był tylko włącznik opuszczania szyby, ale sam błąd miał swoje źródło gdzieś w elektryce szyberdachu. Auto mam od około trzech lat i wiem, że tego...",
piotruś, opel insignia
Podczas dłuższej jazdy samochodem można napotkać na liczne problemy drogowe. Kontrole prędkości, wypadki, czy choćby blokowanie dróg – to tylko kilka z wielu możliwości. Świetnym rozwiązaniem jest...