"Miła i sympatyczna obsługa w serwsie Auto Perfekt! Ceny w zakresie wymiany oleju, klocków i tarcz, czy też tłumika naprawdę przystępne. Co ważne również jak umawiam się na konkretną godzinę odbioru to auto zawsze jest już gotowe. Zdecydowanie polecam ten serwis samochodowy byłem tam kolejny raz i na pewno jeszcze wrócę.
",
Marcin
"Szybko i profesjonalnie a dodatkowo bez zdzierstwa. Mechanik pełen zaufania a o takiego dzisiaj naprawdę trudno. Polecam wszystkim",
Beata
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dzień dobry! Podczas ostatnich mrozów samochód mi nie odpalał (stał 4 dni nieużywany pod blokiem). Podejrzewam że to słaby akumulator, wytrącona parafina z ropy na skutek niskich temperatur albo słabe świece żarowe. Jeśli podejrzewa Pan coś innego to proszę o podpowiedź, natomiast moje główne...