"trafiłem przez przypadek jak miałem awarię auta w pobliżu. ..
od tamtej pory zawsze miło zaskoczony od 6 lat jeżdżę dosłownie " z byle czym" do servisu Marcin Karpik
Zawsze miło powitany zarówno przez właściciela jak i pracowników. Szybka trafna diagnoza, szybkie terminy i niedrogie części. Polecam każdemu kto dba o swoje auto i nie...",
tybek, opel
"Z czystym sumieniem mogę polecić ten warsztat każdemu, kto chce się długo cieszyć swoim autem. Awarie naprawiane profesjonalnie rzetelnie i terminowo.Zawsze szczegółowo zostają omówione przez pana Macieja, bardzo dostępnym językiem. Wszystko jest zrozumiałe nawet dla laika . Zero naciągania na niepotrzebne naprawy i koszty. Auto z warsztatu,...",
maciejno66, Fiat Punto2, Renault Thalia, Renault Kangoo, Renau
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dzień dobry! Podczas ostatnich mrozów samochód mi nie odpalał (stał 4 dni nieużywany pod blokiem). Podejrzewam że to słaby akumulator, wytrącona parafina z ropy na skutek niskich temperatur albo słabe świece żarowe. Jeśli podejrzewa Pan coś innego to proszę o podpowiedź, natomiast moje główne...